«Президент Голобородько» ​відбув на Кліматичний саміт

СВІТ
01.11.2021, 10:13
«Президент Голобородько» ​відбув на Кліматичний саміт
Фото: bastion.tv

Наразі не повідомляється, чи взяв Володимир Зеленський із собою рояль, щоби зіграти шановному товариству.

У шотландському місті Ґлазґо відкрилася міжнародна конференція найвищого рівня, присвячена глобальним кліматичним змінам.

Україну на заході представлятиме Володимир Зеленський, звітує пресслужба Офісу Президента на своєму Telegram-каналі.

Очікується, що у сесіях конференції візьмуть участь майже 120 світових лідерів, не враховуючи десятки тисяч уже акредитованих делегатів.

Учасники цьогорічного міжнародного Кліматичного саміту
Учасники цьогорічного міжнародного Кліматичного саміту

Мета Кліматичного саміту – підтримувати  теперішній рівень глобального потепління якомога ближче до показника 1,5°C, встановленого Паризькою угодою 2015 року.

Передбачається, що світові лідери візьмуть на себе нові зобов'язання щодо скорочення викидів парникових газів (кожен у своїй країні – прим. ред.) до 2030 року; основна увага приділятиметься великим економікам: США, ЄС і КНР.

За інформацією Офісу Президента України, Зеленський має виступити з трибуни саміту сьогодні, але текст його промови невідомий.

Крім того, з наведеного Банковою повідомлення не зрозуміло – на заході у Ґлазґо буде присутнім весь "95 квартал" у складі КМУ чи тільки окремі актори, які грають роль міністрів.

«Президент Голобородько» ​відбув на Кліматичний саміт_3

Адже поки "слуги народу" і "найвеличніший лідер світу" назверх декларують добрі наміри, зокрема і щодо покращення екологічного стану в Україні, у наших населених пунктах продовжують з'являтися стихійні звалища, а промислові підприємства, котрі належать олігархам, не припиняють здійснювати забруднення навколишнього середовища відходами виробництва.

Також не буде зайвим згадати той факт, що згідно з міжнародним журналістським розслідуванням "Pandora Papers" Україна – країна, де перемогла корупція, адже Зе-друзям все, а громадянам – закон.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", регіональні фахівці Держекоінспекції попередили про техногенну катастрофу на Дніпропетровщині та Херсонщині, але влада ігнорує проблему.

Середмістя Києва (наші дні)
Середмістя Києва (наші дні)
Читайте також:
Життя
На тлі бойових дій промислові підприємства Запоріжжя перейшли на посилений режим роботи, забувши дотримуватися природоохоронних норм.
05 серпня, 07:01
Світ
Чи замислювалися ви над тим, що робити з прочитаною друкованою пресою, аби не викидати її на смітник чи відносити на вторинну переробку?
28 липня, 17:00
Війна
Через бомбардування окупантами Азовсталі є загроза повного вимирання біоресурсу Азовського моря.
18 травня, 21:05
Світ
Найбільша річка Європи та "національне надбання" РФ у жахливому стані: замість осетрів у водоймі нині плавають купи небезпечного сміття.
18 лютого, 06:59
Світ
Це вже шостий рік поспіль, коли попередній рекорд був побитий
11 січня, 20:40