Президент Киргизстану ввів надзвичайний стан у Бішкеку

СВІТ
09.10.2020, 14:45
Президент Киргизстану ввів надзвичайний стан у Бішкеку
Фото: 24 канал

Указом визначено обмеження прав і свобод громадян у столиці.

Президент Киргизької Республіки Сооронбай Жеенбеков своїм указом ввів на території міста Бішкек режим надзвичайного стану. У столицю республіки вводять війська.

Про це повідомляє пресслужба президента Киргизії.

«Вести надзвичайний стан на території міста Бішкек Киргизької Республіки на період з 20.00 годин 9 жовтня 2020 року до 08.00 годин 21 жовтня 2020 року», – йдеться в указі.

Указом також визначено обмеження прав і свобод громадян у Бішкеку.

Зокрема, прийнято рішення забороняти окремим громадянам залишати місце проживання, ввести контроль за засобами масової інформації, ввести особливі правила користування зв'язком, обмежити рух транспортних засобів.

Як наголошується в документі, режим НС вводиться «у зв'язку зі сформованою ситуацією, пов'язаною з насильством і загрозою життю і здоров'ю людей, що виникла в результаті масових заворушень».

Генеральному штабу ЗС Киргизької Республіки доручено ввести на територію міста Бішкек військові формування з військовою технікою для організації блок-постів, припинення збройних зіткнень, забезпечення охорони правопорядку та захисту мирного населення.

Нагадаємо, Киргизію охопили протести проти результатів парламентських виборів, в столиці – Бішкеку сталися масові заворушення, в результаті яких постраждали сотні людей. Згодом ЦВК цієї країни скасувала результати виборів.
 

Читайте також:
Після того, як влада Зеленського буде змита змінами і вони підуть на смітник історії, то нам доведеться все відновлювати.
05 травня, 11:36
Російська компанія Зеленського, якою сьогодні володіє його перший помічник, збільшила дохід на 16%
04 травня, 18:05
216 американських конґресменів із лав Демократичної партії США ухвалили закон про перетворення столиці країни на новий штат.
23 квітня, 13:03
Тисну руку, обнімаю !
21 квітня, 13:05
Митрополит УПЦ МП "Паша Мерседес" у локдаун з розмахом відсвяткував 60-річчя
21 квітня, 11:15