Президент Киргизстану ввів надзвичайний стан у Бішкеку

СВІТ
09.10.2020, 14:45
Президент Киргизстану ввів надзвичайний стан у Бішкеку
Фото: 24 канал

Указом визначено обмеження прав і свобод громадян у столиці.

Президент Киргизької Республіки Сооронбай Жеенбеков своїм указом ввів на території міста Бішкек режим надзвичайного стану. У столицю республіки вводять війська.

Про це повідомляє пресслужба президента Киргизії.

«Вести надзвичайний стан на території міста Бішкек Киргизької Республіки на період з 20.00 годин 9 жовтня 2020 року до 08.00 годин 21 жовтня 2020 року», – йдеться в указі.

Указом також визначено обмеження прав і свобод громадян у Бішкеку.

Зокрема, прийнято рішення забороняти окремим громадянам залишати місце проживання, ввести контроль за засобами масової інформації, ввести особливі правила користування зв'язком, обмежити рух транспортних засобів.

Як наголошується в документі, режим НС вводиться «у зв'язку зі сформованою ситуацією, пов'язаною з насильством і загрозою життю і здоров'ю людей, що виникла в результаті масових заворушень».

Генеральному штабу ЗС Киргизької Республіки доручено ввести на територію міста Бішкек військові формування з військовою технікою для організації блок-постів, припинення збройних зіткнень, забезпечення охорони правопорядку та захисту мирного населення.

Нагадаємо, Киргизію охопили протести проти результатів парламентських виборів, в столиці – Бішкеку сталися масові заворушення, в результаті яких постраждали сотні людей. Згодом ЦВК цієї країни скасувала результати виборів.
 

Читайте також:
Опінії
Дія цього закону фактично переводила всю конфіскацію майна олігархів та і будь-кого у ручний режим
06 травня, 14:10
Війна
На місці призвідників війни, замість однопартійців Адольфа Гітлера, сидітиме кремлівський "бункерний щур" із власним оточенням.
15 лютого, 06:51
Виміри
Підозра у “вугільній справі" підписана за статтями про державну зраду та сприяння діяльності терористичних організацій.
20.12.2021, 19:56
Виміри
Психічнохворий народний депутат від проросійської партії ОПЗЖ намагався провести в Полтаві партійну конференцію.
18.12.2021, 13:15
Опінії
ОАСК змінив свою позицію після сварки Ахметова і Зеленського
03.12.2021, 15:45