Президент Киргизстану ввів надзвичайний стан у Бішкеку

СВІТ
09 жовтня, 14:45
Президент Киргизстану ввів надзвичайний стан у Бішкеку
Фото: 24 канал

Указом визначено обмеження прав і свобод громадян у столиці.

Президент Киргизької Республіки Сооронбай Жеенбеков своїм указом ввів на території міста Бішкек режим надзвичайного стану. У столицю республіки вводять війська.

Про це повідомляє пресслужба президента Киргизії.

«Вести надзвичайний стан на території міста Бішкек Киргизької Республіки на період з 20.00 годин 9 жовтня 2020 року до 08.00 годин 21 жовтня 2020 року», – йдеться в указі.

Указом також визначено обмеження прав і свобод громадян у Бішкеку.

Зокрема, прийнято рішення забороняти окремим громадянам залишати місце проживання, ввести контроль за засобами масової інформації, ввести особливі правила користування зв'язком, обмежити рух транспортних засобів.

Як наголошується в документі, режим НС вводиться «у зв'язку зі сформованою ситуацією, пов'язаною з насильством і загрозою життю і здоров'ю людей, що виникла в результаті масових заворушень».

Генеральному штабу ЗС Киргизької Республіки доручено ввести на територію міста Бішкек військові формування з військовою технікою для організації блок-постів, припинення збройних зіткнень, забезпечення охорони правопорядку та захисту мирного населення.

Нагадаємо, Киргизію охопили протести проти результатів парламентських виборів, в столиці – Бішкеку сталися масові заворушення, в результаті яких постраждали сотні людей. Згодом ЦВК цієї країни скасувала результати виборів.
 

Читайте також:
Колишній губернатор штату Нью-Джерсі — республіканець Крістофер Крісті звернувся до 45-го американського президента з заявою.
23 листопада, 10:09
Дивлячись на сьогоднішніх вітчизняних реформаторів, поволі згадуєш більшовиків: замість фаховості — суцільна профанація.
21 листопада, 09:18
І що там ще шарудить у чужих кишенях?
11 листопада, 09:42
Відповідний відеоролик вже став хітом соціальних мереж.
10 листопада, 13:53
Та розпалює міжрелігійну ворожнечу у Франції між християнами та мусульманами.
09 листопада, 17:36
«Має  бути діалог, але не залежність. Залежати КСУ ні від кого не збирається»
30 жовтня, 14:37