Президент Ізраїлю здійснив наругу посеред мечеті в окупованій Палестині

СВІТ
29.11.2021, 09:44
Президент Ізраїлю здійснив наругу посеред мечеті в окупованій Палестині
Фото: Twitter

Вихідці з Юдиного коліна продовжують утискати права і свободи непокірних палестинців, зокрема й сфері релігії.

Про це свідчать відеокадри з міста Хеврон, викладені у Twitter незалежною Організацією з документування утиску прав мусульман (англ. DOAM), інформує аґенція "Останній Бастіон".

Днями президент Ізраїлю Ісаак Герцоґ зі свитою вдерся у мечеть Аль-Ібрагімі на окупованому Західному березі Йордану, щоби відсвяткувати початок Хануки.

Спеціально до приїзду голови єврейської держави мусульманську культову споруду заздалегідь оточили не тільки його озброєні охоронці, а й бійці ЦАХАЛу, відомі своїм ворожим ставленням до палестинців.

Незадоволених вірян, які сповідують іслам, не підпускали до мечеті й всіляко відганяли від місця, де перебували представники ізраїльської влади

Сам Ісаак Герцоґ не побачив у таких діях жодного факту наруги над святинею, спокійно запаливши свічку Хануки й заспівавши з усіма присутніми гімн Ізраїлю.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що дії Ізраїлю на Західному березі річки Йордан гірші за нацистську Німеччину під час Другої світової війни.

Читайте також:
Світ
Путінські друзі з чинного уряду Ізраїлю провокують новий конфлікт із мусульманами-палестинцями, за яких нікому вступитися.
29 травня, 20:47
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34
Світ
Самозваний президент Сирії та путінська маріонетка Башар аль-Асад зустрівся з верховним лідером Ірану.
09 травня, 09:12
Світ
Російська федерація вимушена повністю оголити близькосхідний (південний) фланг, аби здобути хоч якусь, навіть Піррову, перемогу в Україні.
07 травня, 22:46
Світ
У підконтрольній протурецьким сирійським повстанцям провінції Ідліб розгорнули сучасні містечка для розселення мігрантів.
05 травня, 08:58
Світ
Упродовж 11-річної війни карателі російсько-іранського диктатора-маріонетки Башара аль-Асада вбивали по 1000 опозиціонерів на рік.
15 квітня, 08:02