Президент Ізраїлю здійснив наругу посеред мечеті в окупованій Палестині

СВІТ
29.11.2021, 09:44
Президент Ізраїлю здійснив наругу посеред мечеті в окупованій Палестині
Фото: Twitter

Вихідці з Юдиного коліна продовжують утискати права і свободи непокірних палестинців, зокрема й сфері релігії.

Про це свідчать відеокадри з міста Хеврон, викладені у Twitter незалежною Організацією з документування утиску прав мусульман (англ. DOAM), інформує аґенція "Останній Бастіон".

Днями президент Ізраїлю Ісаак Герцоґ зі свитою вдерся у мечеть Аль-Ібрагімі на окупованому Західному березі Йордану, щоби відсвяткувати початок Хануки.

Спеціально до приїзду голови єврейської держави мусульманську культову споруду заздалегідь оточили не тільки його озброєні охоронці, а й бійці ЦАХАЛу, відомі своїм ворожим ставленням до палестинців.

Незадоволених вірян, які сповідують іслам, не підпускали до мечеті й всіляко відганяли від місця, де перебували представники ізраїльської влади

Сам Ісаак Герцоґ не побачив у таких діях жодного факту наруги над святинею, спокійно запаливши свічку Хануки й заспівавши з усіма присутніми гімн Ізраїлю.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що дії Ізраїлю на Західному березі річки Йордан гірші за нацистську Німеччину під час Другої світової війни.

Читайте також:
Анкара не збирається терпіти терористичну загрозу, а тому вимагає від Москви та Вашинґтона виконати свої зобов'язання щодо Сирії.
12 січня, 08:26
10-річний воєнний конфлікт на території Ємену вкрай негативно позначився на природному ландшафті та екології цілого регіону.
04 січня, 07:59
Лідер палестинського народу Магмуд Аббас провів робочу зустріч із заступником державного секретаря США Єелом Лембертом.
22.12.2021, 14:00
Законний уряд Ємену занепокоєний безпорадністю міжнародної спільноти перед хуситами, яким усіляко допомагає Іран.
30.11.2021, 14:25
Турецький вертоліт в останній момент ухилився від ПТУРу
22.11.2021, 16:19
9 бійців іранського Корпусу вартових ісламської революції загинули у бою з морськими котиками США неподалік іракської Басри.
22.11.2021, 16:01