Президент Польщі виступив за продовження санкцій проти Росії через окупацію Криму

ПОЛІТИКА
12.10.2020, 14:37
Президент Польщі виступив за продовження санкцій проти Росії через окупацію Криму
Фото: president.gov.ua

«Республіка Польща також повністю підтримує поглиблення співпраці України з ініціативою «Тримор’я»

Президент Польщі Анджей Дуда виступає за продовження «кримських» санкцій проти Росії. Він заявив, що це має продовжуватись до деокупації півострову.

Про це польський президент заявив у Києві на спільному брифінгу з Володимиром Зеленським.

Дуда вважає необхідним повернення контролю України над частинами окупованих Донецької та Луганської областей, а також повернення контролю над Кримом.

«Санкції, які у зв'язку з російською агресією були прийняті, є для нас зрозумілими. До деокупації Криму політика санкції повинна продовжуватись», – вважає він.

Дуда висловив зацікавленість щодо взаємодії з Україною у межах міжнародної платформи з деокупації Автономної Республіки Крим.Та підтримав необхідність надання Північноатлантичним альянсом Україні статусу партнера з розширеними можливостями.

«Республіка Польща також повністю підтримує поглиблення співпраці України з ініціативою «Тримор’я», йдеться в спільній заяві президентів.

Ініціатива трьох морів (ІТМ), також відома як Ініціатива Балтійського, Адріатичного, Чорного морів (БАЧМ), або просто Тримор'я – міжнародна економічна та інфраструктурна ініціатива, що об'єднує 12 країн Європейського Союзу, розташованих поблизу Балтійського, Чорного та Адріатичного морів. Ініціатива спрямована на створення регіонального діалогу з різних питань, що стосуються країн-членів. Перший саміт відбувся в Дубровнику у 2016, на нього була запрошена Україна, але не відповіла на запрошення, тим самим не стала однією з країн-засновниць.

Також наша країна втратила можливість приєднатись пізніше, бо держави-учасниці першого саміту вирішили, що учасниками зможуть бути тільки члени Європейської Унії.

Читайте також:
Проросійськи налаштованим жителям треба купити квиток в одну сторону і на кордоні позбавляти їх громадянства.
20 квітня, 15:38
Куму Путіна тепер водою Криму не достатися.
09 квітня, 17:22
Американські санкції починають бити по Ігорю Валерійовичу.
15 березня, 21:01
Термін дії згаданих обмежувальних заходів Євросоюзу продовжується кожних пів року.
12 березня, 18:05
“Літаки Медведчука” незадовго до накладення санкцій перегнали до Швейцарії
28 лютого, 11:00
У січні-лютому Україна придбала у Білорусі 355 млн кВт годин електричної енергії.
15 лютого, 21:00