Президент Туреччини скасував санкції проти головного авіаперевізника Ізраїлю

СВІТ
26 травня, 13:51
Президент Туреччини скасував санкції проти головного авіаперевізника Ізраїлю

Реджеп-Тайїп Ердоган знову у центрі уваги через скандал довкола ізраїльсько-палестинських відносин.

На цей раз йому закидають "лицемірство" щодо відновлення вантажних рейсів авіакомпанії "El Al" між Тель-Авівом і Стамбулом, повідомило видання "Arab News".

Раніше турецький лідер суворо засуджував анексію Ізраїлем Західного берега річки Йордан, а нині вкотре зводить мости дружби із "заклятим ворогом" всього ісламського світу.

Переліт, здійснений вказаним маршрутом вперше за останні 10 років, відбувся вранці 24 травня.

Головна мета – забрати гуманітарну допомогу та засоби захисту для медичних бригад США, наданих урядом Туреччини.

На цьому тлі виглядає дивним те, що по приземленні ізраїльського літака у Стамбулі Реджеп-Тайїп Ердоган надіслав офіційного листа американським мусульманам.

У ньому він запевнив щодо своєї стабільної підтримки "братів по вірі" на території Палестині, яку намагається анексувати влада Ізраїля.

Відтак не зрозуміло, що саме хотів сказати таким неоднозначним жестом турецький президент.

Він або на боці палестинців, чи все ж вигідно співпрацює з порушниками міжнародного права з-поміж чинних ізраїльських урядовців?

Читайте також:
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
14:38
До українців застосовують ті ж критерії і методи, які застосовує прем'єр Ізраїлю щодо палестинців.
29 червня, 16:27
Спалах коронавірусу сильно вдарив по економічній спроможності британців мати елітні житла в Об'єднаних Арабських Еміратках.
29 червня, 14:32
Колишній керівник ізраїльської розвідки Кармі Ґіллон вважає, що активізація сіоністського підпілля загрожує майбутньому єврейської держави.
29 червня, 11:07
Масштабна гуманітарна криза, яка охопила Ємен на тлі тривалих бойових дій і пандемії коронавірусу, загрожує життю мільйонів дітей.
26 червня, 11:37
Громадяни низки країн так званого Африканського рогу опинились у безвиході через неможливість потрапити до Європи, обравши хибний шлях.
20 червня, 13:42