Президент Туреччини скасував санкції проти головного авіаперевізника Ізраїлю

СВІТ
26.05.2020, 13:51
Президент Туреччини скасував санкції проти головного авіаперевізника Ізраїлю

Реджеп-Тайїп Ердоган знову у центрі уваги через скандал довкола ізраїльсько-палестинських відносин.

На цей раз йому закидають "лицемірство" щодо відновлення вантажних рейсів авіакомпанії "El Al" між Тель-Авівом і Стамбулом, повідомило видання "Arab News".

Раніше турецький лідер суворо засуджував анексію Ізраїлем Західного берега річки Йордан, а нині вкотре зводить мости дружби із "заклятим ворогом" всього ісламського світу.

Переліт, здійснений вказаним маршрутом вперше за останні 10 років, відбувся вранці 24 травня.

Головна мета – забрати гуманітарну допомогу та засоби захисту для медичних бригад США, наданих урядом Туреччини.

На цьому тлі виглядає дивним те, що по приземленні ізраїльського літака у Стамбулі Реджеп-Тайїп Ердоган надіслав офіційного листа американським мусульманам.

У ньому він запевнив щодо своєї стабільної підтримки "братів по вірі" на території Палестині, яку намагається анексувати влада Ізраїля.

Відтак не зрозуміло, що саме хотів сказати таким неоднозначним жестом турецький президент.

Він або на боці палестинців, чи все ж вигідно співпрацює з порушниками міжнародного права з-поміж чинних ізраїльських урядовців?

Читайте також:
Війна
Країна «вітала б чіткий мандат для цієї місії», який би базувався на нормах міжнародного права.
01 листопада, 20:58
Світ
Вона назвала його «найгіршою образою».
30 жовтня, 12:05
Війна
У Секторі Гази порушили режим припинення вогню через кілька днів після того, як Трамп заявив, що з війною покінчено.
19 жовтня, 16:35
Війна
Повітряні сили США застосовують штурмовики A-10 з ракетами APKWS для боротьби з іранськими безпілотниками типу Shahed.
16 жовтня, 06:30
Війна
Історія «мирних угод «Ізраїлю» показує, що миру в Газі не буде.
15 жовтня, 13:32