Президент Туреччини у лютому відвідає Україну

СВІТ
20 січня, 11:06
Президент Туреччини у лютому відвідає Україну
Фото: Twitter

Реджеп Тайїп Ердоган має приїхати до Києва 3 лютого, ймовірно, щоби віднадити Кремль від намірів повномасштабної війни.

Такі відомості першим повідомив телеканал "CNN Türk" із посиланням на голову Міжпарламентської групи дружби України та Туреччини Рустема Умерова.

Зазначається, що окрім зустрічей з представниками вітчизняної влади президент Ердоган планує завітати на форум, організований аналітичним центром "Circle Foundation".

Доволі знаковою є і сама дата візиту турецького лідера до Києва, яку обрали не випадково: 3 лютого відзначатиметься 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між Туреччиною та Україною.

«Президент Ердоган зустрінеться з українським колегою Володимиром Зеленським на X-му засіданні стратегічної ради високого рівня. За підсумками зустрічі вони підпишуть угоди та меморандуми про взаєморозуміння з деяких питань, зокрема оборонних», – йдеться у повідомленні телеканалу "CNN Türk".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями Ердоган попередив кремлівського "бункерного щура" про наслідки у разі окупації України.
 

Читайте також:
Світ
Квапливо залишивши торік Афґаністан, американці остаточно не пішли з середньоазійського регіону, навіть змогли посилити свій вплив.
07 травня, 19:12
Політика
Рішучий спротив українського народу російським окупаційно-терористичним загарбникам згуртував наших партнерів на Заході.
07 травня, 06:55
Світ
Через московитську воєнну агресію фінляндська влада, громадськість та культурні діячі налагоджуватимуть тісні відносини з Україною.
02 травня, 20:44
Війна
З фасаду дипломатичного представництва України на Московії демонтували табличку та зняли синьо-жовтий прапор.
02 березня, 13:07
Політика
В даній ситуації українцям варто сподіватися лише на самих себе
22 лютого, 15:21
Світ
Адміністрація Жаїра Мессіаша Болсонару не визнає посягання Кремля на територіальну цілісність і державний суверенітет незалежної України.
15 лютого, 12:37