Ердоган попередив Путіна про наслідки у разі окупації України

СВІТ
19.01.2022, 12:29
Ердоган попередив Путіна про наслідки у разі окупації України

Турецький президент вважає напруженість у відносинах Москви та Києва штучноствореною Кремлем із пропагандистською метою.

Про це Реджеп Тайїп Ердоган заявив на пресконференції в Тирані під час офіційного візиту до Албанії, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, повномасштабна російська окупація українських земель є малоймовірною через низку чинників, на які зважає Владімір Путін зі своїм оточенням.

«Сценарій окупації України з боку РФ далекий від реальності. Для ухвалення такого кроку у Москві мають проаналізувати ситуацію у світі та всередині власної країни, у них там не все так просто», – зазначив Ердоган.

Водночас президент Туреччини повідомив, що має намір обговорити так зване "українське питання" з президентом Азербайджану, який буквально напередодні перебував у Києві.

«Я поговорю на цю болючу для всього Чорноморського регіону тему з Ільгамом Алієвим. Безумовно, важливо окреслити нашу позицію і для Путіна. Тому що наш спільний регіон не може нести тяготи нової війни, це було б неправильно. Настав час для повного виключення сценарію війни з політичного порядку денного», – висловився Ердоган.

Турецький лідер наголосив, що у сучасному світі прагнення до загарбання чужих земель, особливо сусідніх країн, не призведе до бажаного результату.

«Згадаймо про те, які кроки зробила Росія в Україні, зокрема у Криму. Під час кожної розмови з Путіним я заявляю, що Туреччина проти окупації Криму. Цю ж позицію доводить до російської сторони наше зовнішньополітичне відомство. Тобто, позиція Туреччини щодо цього питання однозначна: ми за територіальну цілісність і незалежність України», – підсумував Ердоган.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", істеблішмент США радить Байдену завдати удару "по яйцях" Кремля.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Після завершення вояжу путіна до КНР в окупаційно-терористичного контингенту РФ стоїть чіткий наказ. І це — наказ наступати.
20 травня, 08:23
Світ
Давній приятель кремлівського бункерного діда знову прагне вдовольнити агресора. Інтереси країни-жертви бразильському лідеру байдужі.
19 травня, 18:19
Політика
Там посилаються на юридичні суперечки після Другої світової війни
29 квітня, 10:05
Опінії
Спартц буде балотуватися на наступних виборах в Палату Представників Конгресу США. Нам точно не потрібні нові опоненти в Конгресі.
20 квітня, 16:58
Політика
Він також наголосив, що питання виживання України має бути набагато важливішим для Європи, ніж для США
19 квітня, 17:45