Президент звільнив Гелетея з посади міністра оборони (ОНОВЛЕНО)

УКРАЇНА
13.10.2014, 11:24
Президент звільнив Гелетея з посади міністра оборони (ОНОВЛЕНО)

Президент України Петро Порошенко прийняв рапорт про відставку міністра оборони України Валерія Гелетея.

«Глава держави задовольнив рапорт міністра оборони про відставку і в понеділок внесе до парламенту подання кандидатури нового глави Міністерства оборони», - повідомили у прес-службі Адміністрації президента.

Окрім цього, президент Петро Порошенко може запропонувати парламенту кандидатуру Степана Полторака на пост міністра оборони.

Про це стало відомо журналістам видання INSIDER, котрі посилаються на власне джерело в АП.

Як зазначив президент, він планує затвердити нового голову оборонного відомства уже завтра, 14 жовтня.

У лютому Полторака призначили командувачем Внутрішніх військ України, а згодом – у квітні – командувачем Національної гвардії.

Сьогодні, 13 жовтня, президент України Петро Порошенко подав на розгляд парламенту кандидатуру командувача Нацгвардії Степана Полторака на посаду міністра оборони України.

Про це повідомив Петро Порошенко у своєму Twitter.

«Подав на розгляд Парламенту кандидатуру командувача Нацгвардії Степана Полторака на посаду Міністра оборони України», - сказано в повідомленні.
Під час зустрічі з кандидатом Порошенко відзначив високі організаційні здібності та авторитет, яким користується генерал-полковник Полторак.

«Для мене основною була ваша професійна і патріотична позиція, порядність, рішучі кроки з розбудови фактично з нуля системи Національної гвардії, дисципліна у військах, твердий бойовий дух», - сказав Порошенко.

Президент зазначив, що вагомим аргументом при прийнятті рішення для нього став авторитет Полторака серед військових.

«Я поспілкувався з генералами, зустрівся з простими бійцями, з комбатами. Бесіди з ними переконали мене в правильності мого вибору», - пояснив президент.