Президенти країн Балтії спільно протидіятимуть навалі нелегалів

СВІТ
16.11.2021, 11:05
Президенти країн Балтії спільно протидіятимуть навалі нелегалів
Фото: bastion.tv

Самопроголошений голова Республіки Білорусь на догоду очільника Кремля свідомо грає людськими життями.

Із такою спільною заявою виступили президенти Естонії – Алар Каріс, Латвії – Еґілс Левітс і Литви – Ґітанас Наусєда, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що диктаторський режим Олександра Лукашенка, керуючися політичними мотивами, прагне завдати шкоди єдиній Європі шляхом штучної "міграційної" кризи, тому балтійські республіки спільно протидіятимуть цій гібридній загрозі.

«Ситуація на кордоні Білорусі з Євросоюзом і НАТО викликає тривогу через дії режиму Лукашенка. Диктатор грає людськими життями, силою спрямовуючи так званих "прохачів притулку" до кордону з Польщею та Литвою, щоби реалізувати свої геополітичні амбіції. Мотиви Лукашенка зрозумілі: відвернути увагу від порушень прав людини щодо громадян Білорусі всередині самої Білорусі», – зазначив Алар Каріс.

Натомість Ґітанас Наусєда і Еґілс Левітс наголосили, що прибулим літаками до Мінська громадянам Сирії та Іраку варто сприяти у безпечному поверненні на батьківщину, аби вони не ставали живою зброєю у руках кремлівської маріонетки Лукашенка.

Також на тлі вказаної ескалації лідери трьох балтійських республік запропонували власним урядам негайно взятися за зміцнення наявного кордону з РФ, звідки очікуються подібні вторгнення нелегалів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Польща, Литва і Латвія закликають НАТО допомогти, з метою захиститися від путінської Московії.

Читайте також:
Країна готова прийняти у себе більшу військову присутність НАТО.
вчора, 17:55
Щоб не допустити вторгнення в Україну
вчора, 15:17
Здається, кремлівський "бункерний щур" знову сам себе переграв і сів у глибоку калюжу, в якій, швидше за все, й залишиться гнити.
вчора, 07:42
Реджеп Тайїп Ердоган повідомив, що «не може бути й мови» про зміну ставлення Туреччини до анексії Криму
27 січня, 17:25
Фігури на передньоазійській шахівниці почали взаємний рух назустріч, аби визначити спільні шляхи розвитку цілого регіону.
26 січня, 13:25
Французька депутатка пояснила, що дратує Париж у поведінці українських політиків
25 січня, 16:15