Прикордонники затримали контрабандистів російської зброї

КРИМІНАЛ
18.11.2022, 19:18
Прикордонники затримали контрабандистів російської зброї

А на війні, як на війні – підприємливі ділки налагодили збут трофейної зброї та боєприпасів із фронтових до тилових населених пунктів.

Відповідний фотозвіт оприлюднили на офіційному Telegram-каналі Державної прикордонної служби України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, вартові вітчизняного кордону викрили групу порушників чинного законодавства спільно зі Службою безпеки та Національною поліцією.

«Разом із правоохоронцями прикордонникам вдалося ліквідували канал збуту трофейної зброї та боєприпасів. Організатором кримінального "бізнесу" виявився місцевий житель Миколаївщини. Чоловік вишукував зброю з районів ведення бойових дій, яку залишили окупанти. Надалі фігурант справи збував трофеї на чорному ринку. Чоловіка  затримали "на гарячому" та вилучили наступні предмети: РПГ-22, РПВ "Джміль", 20 гранат Ф-1 та гроші», – повідомили у пресслужбі ДПСУ.

Водночас прикордонники не уточнюють, намагалися торговці російської зброї переправити її до Європи чи розповсюдити тільки серед своїх "бізнес-партнерів" у південних областях України.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що на тлі війни проти російського агресора Закарпатську область захопили ексрегіонали, сепаратисти та бандити.

Прикордонники затримали контрабандистів російської зброї_1
Прикордонники затримали контрабандистів російської зброї_3
Прикордонники затримали контрабандистів російської зброї_5
Прикордонники затримали контрабандистів російської зброї_7
Читайте також:
Світ
Польський уряд підписав контракт на дві батареї Patriot з більш ніж 200 ракетами у 2018 році.
07 лютого, 10:09
Політика
Попри всі запевнення різного роду "експертів" і пропагандистів Україні вдалося розпочати глибинну трансформацію колективного Заходу.
02 лютого, 19:14
Політика
Знання минулого теж є ресурсом у війні. Це доступ до сукупного досвіду спільноти, який допомагав виживати, творити й перемагати.
01 лютого, 19:01
Війна
Яйцев призначив до Міноборони етнічного росіянина, який працював у Кабміні Криму за часів Януковича та підтримав окупацію Криму
31 січня, 17:25
Світ
Туреччина бачить значний потенціал у оборонній співпраці з Португалією
30 січня, 13:20
Політика
Народні обранці з чиновниками імітують бурхливу діяльність, адже досі не втямили: російська агресія не поверне їм буденність до 23.II.2022.
26 січня, 21:27