На тлі війни Закарпаття захопили ексрегіонали та бандити

ПОЛІТИКА
02.07.2022, 21:55
На тлі війни Закарпаття захопили ексрегіонали та бандити

Члена Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Михайла Ланьо таємним голосуванням обрали головою Мукачівської районної ради.

Політик відомий причетністю до контрабанди та корупції, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на громадську організацію "Карпатська Січ".

Це саме той Михайло Ланьо (колишній народний депутат від "Партії Регіонів" – прим. ред.), який разом із міліціянтами у липні 2015 року організував перестрілку із бійцями "Правого сектору", а згодом – переслідування українських націоналістів у Закарпатській області.

«Поки триває війна, 1 липня Мукачівську райраду очолив регіонал, бандит і контрабандист по кличці (як у собак) "Блюк". Свої голоси йому віддали 33 із 42 депутатів. Складається враження, що ні правоохоронні органи, ні вибори, ні революції, ні війни не можуть вплинути на злочинно-феодальний устрій Закарпаття.

Одні й ті ж морди десятиліттями контролюють та "доять" регіон, шкодячи і державі, і мешканцям. А останні чомусь ніяк не можуть побороти власну тупість та обрати до представницьких органів влади хоч когось порядного», – прокоментували ситуацію представники ГО "Карпатська Січ".

Водночас сам ексрегіонал, а нині партієць ВО "Батьківщина" пообіцяв мукачівцям ефективно працювати на благо ввіреного йому району, ймовірно маючи на увазі подальше існування десятиліттями налагоджених контрабандних схем.

«Це висока відповідальність очолити в такий доленосний для України час Мукачівську районну раду, і я щиро вдячний всім вам за довіру та підтримку. Ми всі разом ще раз продемонстрували єдність та бажання спільно працювати в інтересах нашої країни та Закарпаття.

Я перекаонаний, що на нас чекає ефективна робота по перетворенню нашого регіону на надійний тил. Тил, де всі гілки влади спільно працюють над наближенням перемоги України над ворогом», – зазначив Михайло Ланьо.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", що натомість Ужгородська міська рада активно вислужується перед своїми господарями у московському Кремлі.

На тлі війни Закарпаття захопили ексрегіонали та бандити_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Ворог запустив 21 дрон, 16 з яких було знищено українськими силами ППО.
22 березня, 07:31
Війна
Окупанти зосереджують основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів та підготовці до відновлення наступальних дій
28.03.2022, 14:15
Політика
Депутати Запорізької міської ради підтримали петицію, ініційовану місцевими патріотами, про встановлення пам'ятника Великому Кобзарю.
01.10.2021, 07:59
Полтава
Як відомо, купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких.
29.07.2021, 13:40
Політика
Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звернувся з офіційним листом до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.
27.07.2021, 08:52
Економіка
Для аґраріїв степових реґіонів настала пора прибирання з полів злакових культур; який буде врожай, стане відомо незабаром.
06.07.2021, 07:01