Прикордонники зловили двох волинян, які дроном “ганяли” цигарки в Польщу

КРИМІНАЛ
26.03.2021, 16:25
Прикордонники зловили двох волинян, які дроном “ганяли” цигарки в Польщу
Фото: Державна прикордонна служба

Запуск цигарок у політ скасовується.

Двох волинян, які намагались саморобним дроном перемістити цигарки в Польщу, затримали сьогодні на світанку на околиці села Красноволя Ковельського району.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

“На місці затримання охоронці кордону виявили безпілотник, пристрій для його запуску, підготовлені до «закордонного польоту» сигарети, а також позашляховик «Рендж Ровер» української реєстрації”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається також: аби правопорушники припинили протиправну діяльність та не втекли, прикордонникам довелося здійснити попереджувальні постріли вгору.

За фактом події прикордонники поінформували поліціянтів.

Читайте також:
Політика
Як сигарети з Винниківської фабрики йшли за кордон.
23 січня, 16:35
Політика
На 35 мільйонів: фарширований «яблуками» бус зупинили митники в Нижанковичах.
17 січня, 12:25
Кримінал
Розкрита нова схема контрабанди м’яса на «Ягодині»: фігуранти — родина Хурсяка.
28.11.2025, 15:08
Політика
Згідно аналізу судових рішень у 2025 році суди конфіскували одноразові електронні сигарети на 10,5 млн грн.
18.11.2025, 14:15
Політика
Львівський суд дозволив ввезти понад 250 контрафактних брендових ременів і 398 навушників Apple AirPods Pro.
04.11.2025, 10:22
Політика
Непроста історія техноритейлера Comfy.
30.09.2025, 09:56