Пріоритет Вищого Закону цього Всесвіту

06 січня, 12:55
Конфуцій
Конфуцій

Ніхто назовні вас самих не зможе зробити роботу за вас...

... Намагайтеся зосередитися на своєму серці. Удари серця. Слухайте своє дихання. Вдих видих…

Робота вашого серця та ваше дихання ніяк не пов'язані з державою, в якій ви живете. І ніяк не пов'язані з тією роллю у житті, яке ви виконуєте.

Так само і Божественна Істина. Вона існує сама по собі і не залежить від вашої свідомості та ваших думок.

Тоді навіщо ви існуєте, якщо цей світ може чудово обходитися без вас? Ви ставили це питання? Ви питали колись себе, навіщо ви живете?

... я вчив, і я продовжую навчати зараз лише однієї простої речі. Я запрошую кожного з вас зайнятися роботою над частиною вас самих, яка заважає вам стати єдиним з Творцем. Над тією частиною вас самих, яка відокремлює вас від стану повного єднання з Богом, Творцем, Атманом, Вищим Розумом. Не важливо, як ви назвете те, частиною чого ви насправді є...

Я зрозумів головну Істину. І я маю сказати вам, що варто витратити ціле життя, щоб усвідомити цю Істину.

Безглуздо і марно встановлювати свої закони у тому світі, де ми живемо. Ми повинні підкоритися Закону, який лежить в основі цього Всесвіту і який вже створений у момент створення цього Всесвіту.

І Закон такий, що ми повинні відмовитися від бажання проявити себе, своє его у своєму житті, ми повинні зробити все, що від нас залежить, щоб дати можливість Богу виявляти себе через нас.

Тоді ми зможемо відновити нашу Єдність. І тоді ми зможемо брати участь у реалізації задуму Творця цього Всесвіту.

І це завдання та робота, яку кожен має виконати.

І немає жодної людини у всьому Всесвіті, яка б виконала цю роботу за вас. Тому ця робота є найважливішою. І виконання цієї роботи є сенс вашого життя, який ви шукаєте за межами самих себе і не можете знайти.

Я даю вам плід моїх роздумів під час мого земного життя. Але я не можу змусити вас їсти цей плід. Це ви повинні зробити самі.

Ніхто назовні вас самих не зможе зробити роботу за вас...

Конфуцій -  китайський філософ і політичний діяч періоду Чуньцю, що традиційно вважається зразком китайських мудреців. Вчення та філософія Конфуція лежать в основі культури та суспільства Східної Азії, залишаючись впливовими у всьому Китаї та Східній Азії до сьогодні.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Тепер у всіх є можливість здобути якісні знання, не виходячи з дому!
03 січня, 16:34
Життя
Постійно змінний стан нашої зірки, на поверхні якої вирує вогняний смерч заввишки 120 тисяч кілометрів, зафільмували астрофізики зі США.
27 березня, 17:37
Життя
Дослідники з Університету Еморі в американському штаті Джорджія знайшли відповідь на загадкову головоломку, точніше – формулу.
25 березня, 20:44
Життя
На сьогодні вже не діють не тільки релігійні догмати, а й навіть доказова база "наукового атеїзму". Люди розбещені споживацтвом.
19 березня, 20:07
Життя
Сьогодні, через втручання людини, залишилася лічена кількість колоній даного виду.
18 березня, 11:29
Життя
Нещодавно голова Держлісагентства оголосив про намір збудувати 500 кілометрів нових лісових доріг.
16 березня, 20:05