Природна окраса Полтавщини, гора Пивиха, страждає від навали відпочивальників

ПОЛТАВА
07.07.2020, 12:44
Природна окраса Полтавщини, гора Пивиха, страждає від навали відпочивальників
Фото: Facebook

Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.

Таку думку ввечері 6 липня на сторінці "За Чистий Кременчук" у Facebook висловили небайдужі мешканці селища Градизьк і села Максимівка.

Наголошується, що гора Пивиха щороку зсувається у бік річки Дніпро (Кременчуцьке водосховище), а кручі падають прямо на пляж, загрожуючи життю відпочивальників.

Крім того, верхівка природної окраси, котра охороняється відповідним законом, де також знаходиться сосновий ліс, загиджений стихійним сміттям, який по собі лишають приїжджі туристи.

Між тим у коментарях і закликах до місцевої влади втрутитися в ситуацію зазначається, що наразі вирішується питання з приводу встановлення на території Пивихи шлагбаумів, контейнерів і біотуалетів.

Небайдужа громадськість Градизька і Максимівки просить аґенції не привозити масово туристів, а Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів рекомендує невідкладно розпочати заходи з порятунку гори.

Зазначимо, що у серпні 2017 року прибережна частина Пивихи обвалилася, ледь не поховавши під собою родину відпочивальників із Кременчука.

Відтоді ситуація довкола туристичної родзинки Полтавщини тільки погіршується.

Читайте також:
Якщо ця тенденція збережеться, екосистема Світового океану безповоротно порушиться
12 травня, 16:25
З 19 березня 2018 року залишилося тільки дві самки північного білого носорога
11 травня, 13:55
Пасічники б’ють на сполох
06 травня, 12:17
Як в Україні бджіл вбивають.
01 травня, 14:25
Невідворотні кліматичні зміни також негативно впливають на скорочення популяції пернатих, особливо на території Північної Європи.
06 березня, 17:15