Природна окраса Полтавщини, гора Пивиха, страждає від навали відпочивальників

ПОЛТАВА
07.07.2020, 12:44
Природна окраса Полтавщини, гора Пивиха, страждає від навали відпочивальників
Фото: Facebook

Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.

Таку думку ввечері 6 липня на сторінці "За Чистий Кременчук" у Facebook висловили небайдужі мешканці селища Градизьк і села Максимівка.

Наголошується, що гора Пивиха щороку зсувається у бік річки Дніпро (Кременчуцьке водосховище), а кручі падають прямо на пляж, загрожуючи життю відпочивальників.

Крім того, верхівка природної окраси, котра охороняється відповідним законом, де також знаходиться сосновий ліс, загиджений стихійним сміттям, який по собі лишають приїжджі туристи.

Між тим у коментарях і закликах до місцевої влади втрутитися в ситуацію зазначається, що наразі вирішується питання з приводу встановлення на території Пивихи шлагбаумів, контейнерів і біотуалетів.

Небайдужа громадськість Градизька і Максимівки просить аґенції не привозити масово туристів, а Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів рекомендує невідкладно розпочати заходи з порятунку гори.

Зазначимо, що у серпні 2017 року прибережна частина Пивихи обвалилася, ледь не поховавши під собою родину відпочивальників із Кременчука.

Відтоді ситуація довкола туристичної родзинки Полтавщини тільки погіршується.

Читайте також:
Економіка
Хвацькі на руку популісти-казнокради давно не цураються свого шкідництва. Наче сарана вони готують ґрунт для приходу окупантів із РФ.
07 липня, 16:31
Полтава
На екологічний проєкт виділять ж цілих пів мільйона гривень. Кошти виділено на умовах співфінансування з обласним бюджетом.
27 червня, 08:28
Полтава
Несанкціонований полігон для побутових відходів виявили на околиці Горішніх Плавнів. Правоохоронці розпочали досудове розслідування.
26 червня, 14:54
Полтава
Станом на тепер рівень засміченості водойми жахає навіть старожилів. Нарешті відповідні служби взялися виконувати свої посадові обов'язки.
07 травня, 14:55
Полтава
Попри те, що обласні чиновники обіцяли розчистити річище, водойма все більше стає схожою на відстійник. Куди поділи бюджетні кошти?
03 травня, 06:10
Полтава
Байдужі до долі рідного краю — благословенної Полтавщини — громадяни плюють на могили своїх предків. Причому, навіть не фігурально.
05 квітня, 08:23