Про «поганий нарід» завжди пише або провокатор, або ідіот

03.08.2023, 17:17
Про «поганий нарід» завжди пише або провокатор, або ідіот
Фото: Facebook

Один із "новоявлених Прометеїв" українських соціальних мереж виявився фанатом Путіна і Януковича. Яка несподіванка, правда ж? Ні!

Декілька днів у "Facebook" завзято обговорювали допис такого собі пана Олексія Толкачова, який написав, що «українці заслужили війну і самі винні, що їх вбивають».

Допис, звісно ж, викликав фурор у російських ЗМІ; вони радісно його поширили із коментарями, на кшталт, – «от бачите, українці самі визнають, що ми все правильно робимо».

Потім здогадалися подивитися, що ж цей пан Толкачов писав ще якихось 10 років тому, а там стандартний набір:

  • чудові домовленості Януковича та Путіна;
  • "Газпром" дасть дешевий газ;
  • Росія – наш партнер.
Ну, далі ви в курсі... Моральний авторитет, що тут додаси.

Давно помітив: чим більше у пості викривального пафосу та завивань про "поганий народ" – тим ймовірніше, що писав його або провокатор, або ідіот.

Про «поганий нарід» завжди пише або провокатор, або ідіот_1
Автор : Денис Казанський
Читайте також:
Війна
Москва не здатна захопити Україну воєнним шляхом. Відтак у Кремлі відновили план щодо внутрішнього розколу нашого суспільства.
09 травня, 13:32
Політика
Хлопчик, який постійно кричав «Вовк!», здається, догрався. Вигадані «злі язики Банкової» та «джерела з Офісу Президента» як завжди збрехали.
01 лютого, 06:07
Опінії
Їде до прірви поїзд Зе-Директорії, а під ним її територія... Або про інформаційну гігієну під час війни проти росії та її агентів впливу.
30 січня, 21:37
Політика
Вітчизняні ухилянти й утікачі все більше стають нахабнішими. Раніше вони писали уїдливі коментарі, але тепер доєдналися ворожі спецслужби.
27.12.2023, 13:56
Війна
Ділянка Східного фронту довжиною майже у 140 кілометрів нещодавно пожвавилася, привертаючи до себе підвищену увагу суспільства.
27.08.2023, 20:03
Опінії
Є українці на фронті, є українці в тилу, є українці за кордоном. Всі українці залишаються українцями, всі ми і є – супротив.
24.08.2023, 18:35