Про результативність на війні

Опінії
28.08.2023, 20:28
Про результативність на війні

Українські спеціальні служби нарешті змогли перевершити не тільки російські. А, що найважливіше, навіть деякі західні разом узяті.

Заступник директора Агентства моделювання ситуацій

На війні найголовніше результат. Тому, коли в щоденному режимі переглядаю інформацію про удари, які ми почали наносити по території РФ, то в першу чергу цікавлюсь їх результативністю, а не піар-ефектом.

Нас мають цікавити вдалі удари по складам та аеродром ворога. І останні кілька днів принесли дуже позитивні новини.

Підлеглі Василя Малюка вже не вперше проводять вдалі спецоперації в окупованому Криму. Двічі підірвали Кримський міст, неодноразово морські дрони вдало атакували кораблі Чорноморського флоту ворога.

Тепер за успішними операціями на морі прийшли й результативні удари по сухопутній частині окупованого півострова. Вони важливі та з військової точки зору.

Знищення  складу боєприпасів в окупованому Криму, зменшує їхню доставку на фронт, а також значно ускладнює логістику ворога. Росіяни змушені ще далі відсувати свої склади, або переміщати їх із Криму.

Обидві успішні операції провела військова контррозвідка СБУ. В окупованому Криму був нанесений удар по 126 бригаді Чорноморського флоту РФ.

По окупантах успішно відпрацювала група БПЛА: уражено склад боєприпасів, десятки одиниць техніки та ліквідована значна кількість особового складу ворога. На наступний день – вдала операція вже безпосередньо на території РФ.

Дрони СБУ нанесли удар по аеродрому в Курську: відпрацювали по чотирьох літаках Су-30 та одному МІГ-29. Також серед уражених цілей – радари комплексу С-300 та два "Панцирі".

Удар по аеродрому в Курську демонструє, що РФ не може там безпечно тримати військові літаки. Крім того, уражено системи ППО, які є надзвичайно цінними в нинішніх умовах.

Важливо, що спецоперації СБУ в Криму та РФ підривають бойовий потенціал РФ і мають значний вплив на хід війни – такі "бавовни" вже стали буденною реальністю. На Росії більше немає безпечних місць, а Крим стає болем бою, де в прямому сенсі горить земля під ногами окупантів.

До речі, починаючи з лютого минулого року підрозділи СБУ вже знищили техніки ворога більш ніж на півтора мільярда доларів. І цей досвід треба переймати іншим військовим, адже результат у війні й надалі найголовніше.

Читайте також:
Політика
Артем Шило більше не очолює Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ
14 березня, 09:55
Опінії
У парламентсько-президентській республіці, якою є Україна, президенту надано в особисте управління потужний орган. По суті карально-силовий.
07 лютого, 13:42
Кримінал
Начальник Мукачівського відділу контррозвідки СБУ Андрій Панарін разом із підлеглими побили колишнього ректора академії СБУ Віктора Мікуліна
25.06.2023, 16:38
Опінії
Офіс Президента тримає язика за зубами у справі Володимира Сівковича і його підлеглого Олега Кулініча. Зе-влада по вуха у власному лайні.
06.04.2023, 18:36
Війна
Правоохоронці проводять перевірку документів громадян та огляд автомобілів та попереджають про можливі обмеження проходу
21.01.2023, 12:01
Війна
"Окремі з них зараз ходять на допити"
21.12.2022, 18:25