Про що мовчить невиліковно хворий на шизофренію екс-депутат Полтавської міської ради?

ПОЛТАВА
23.08.2018, 09:44

Частина 1. «Російський слід»

     Наприкінці 2013 року Сергій Чередніченко підписує договір безвідсоткового грошового займу з громадянином Росії Львом Вікторовичем Гніденком на суму 200 000,00 доларів США. Після деяких поправок, внесених у липні 2014 року (вже триває російська агресія проти України), Чередніченко отримує гроші, які використовує для своєї передвиборчої агітації як кандидат у народні депутати України.

СБУ в Полтавській області 2014 року відкрило кримінальне провадження за номером 22014170000000125 щодо не внесення Чередніченком цієї суми до джерел фінансування його передвиборчої агітації. Цікаво, що під час проведених обшуків, у спільників Чередніченко були вилучені газети «Новороссия» з антиукраїнською агітацію. Але, імовірно, за вказівкою прокурора Кармазіна справа була передана до обласного УМВС, де благополучно й померла. Пізніше були з’ясовані обставини щодо закриття справи проти Чередніченка, який в черговий раз уник кримінальної відповідальності. Виявилося, що допоміг йому в цьому колишній високопоставлений співробітник, начальник ОБОЗу Костянтин Борисович Кругляк. До речі, за свідченнями підлеглих Кругляка, останній часто зустрічався в робочому приміщенні з Чередніченком, інколи за чаркою. А коли Чередніченко став міським депутатом, то постійно гостював у Кругляка.

Але повернемось до чередніченківського російського мецената «господіна» Льва Віктровича Гніденка. Що відомо про нього і хто він такий?

Інтернет надає достатньо інформації про почесного будівельника Росії, який активно розбудовує обидві столиці - Москву і Пітер. Але що саме пов’язує його з Чередніченком, залишається невідомим.

Можемо припустити, що свого часу Чередніченко був «хлопчиком за викликом» колишнього народного депутата України Василя Івановича Гладкіх, який представляв на території України інтереси російської компанії ВАТ «Российские железные дороги» (далі – ВАТ «РЖД»), через яку відвантажував сипучі (щебінь) будівельні матеріали до Росії.

Починаючи з 2002 року, Лев Гніденко був керівником АТ «Богаєвький кар’єр», який спеціалізується на видобутку та реалізації піску, щебню та будівельних сумішей.

Можливо, він є бізнес-партнером або учасником якоїсь хитромудрої комбінації, а, можливо, й схеми з розкрадання корисних копалин шляхом експортних операцій.

Під час обшуку офісу та приватної оселі Чередніченка співробітниками СБУ були вилучені документи, які свідчать про причетність останнього до ВАТ «РЖД».

Частина 2. ДТП

16.07.2010 р. в с. Мгар, Лубенського району за участі Василя Гладкіх, його дружини та С. Чередніченка сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинув місцевий 6-річний хлопчик Владислав Береза (13.02.2004 р.н).

Службовий автомобіль ВАТ «РЖД» (на обліку УМВС з 19.05.2010 р.) рухався автодорогою через с. Мгар. В автівці перебували В.І. Гладких, його дружина та співробітник компанії Сергій Чередніченко. За кермом автомобіля, як свідчать матеріали справи, був Сергій Чередніченко, який начебто не зміг запобігти зіткненню з дитиною.

Правоохоронні органи провели слідство у кращих традиціях з ієзуїтською жорстокістю: проведеною експертизою (працювали харків’яни, хоча ДТП скоєне в Полтавській області) всю провину переклали на батьків, які начебто погано доглядали за своєю дитиною. Нелюд убиває дитину, і не несе жодної відповідальності.

За три доби провели повторну експертизу. Її висновки звелися до того, що швидкість автомобіля в населеному пункті не перевищувала 35 км/год., гальма розчавленого дитячого велосипеду були несправні (свідчення батька – протилежні)… та ще купи доказів провини загиблого хлопчика у скоєному ДТП. Крім цього, батько хлопчика письмово зізнався в тім, що він залишив 6-річну дитину вдома одну, а сам поїхав до Лубен.

В інформації про ДТП викликає подив не лише відсутність претензій у батька загиблої дитини до Чередніченка, а й взагалі згадок про матір хопчика. Важко уявити матір, яка б залишилася байдужою до загибелі своєї дитини. Але справа є справою, і за відсутності претензій батьків та фактично й складу злочину у діях С. Чередніченка цей пан гуляє на свободі та рівно дихає. Не зрозуміла позиція держави, в особі прокуратури, обов’язком якої є захист прав, свобод, життя її громадян.

Чи може людина із здоровим глуздом повірити такій нісенітниці у висновках експертів? Але повірили… Таким чином, прокуратура вчергове допомогла Сергію Чередніченко уникнути покарання.

На додаток. За свідченнями сусідів, родина Берез, після того, як батьки поховали дитину, розпалася. Чередніченко зобов'язався надати родині фінансову допомогу, але до кінця не виконав своєї обіцянки. Навіщо витрачатися, коли від батьків претензій немає?! Сумнівне життєве кредо у Чередніченка.

Тепер, шановний читачу, уявіть собі, як «свіжа» брендова іномарка – швидкісна «Акура», з можновладцем-пасажиром у салоні, рухається населеним пунктом зі швидкістю… 35 км/год., дотримуючись усіх правил дорожнього руху... Якась сюрреалістична для наших доріг і можновладців картина!

Можновладець-пасажир – хто він?

Знайомтесь – екс-народний депутат IV-го скликання від Харківщини, екс-посадовець державної адміністрації, екс-заступник та екс-генеральний директор «Укрзалізниці» Василь Іванович Гладкіх. ВАТ «РЖД» в Україні пан Василь очолив у 2007 році.

Ви й досі вірите, що за кермом авто сидів Чередніченко? У нас сумнівів не виникає – кермував авто під час ДТП В.І. Гладкіх, то «фукс»-Чередніченко вже за обставинами всю відповідальність узяв на себе. Адже, який розумний чоловік довірить кермо шизофреніку? Так міркував, напевне, і Василь Гладкіх.

Звісно, керівника потрібно було рятувати, тому підлеглий працівник ВАТ «РЖД» Чередніченко і погодився взяти вбивство 6-річного хлопчика на себе. Припускаємо, що це було довічне фінансове утримання від родини Гладкіх та закриття кримінального провадження.

Тепер маємо пояснити походження довідки щодо психічного захворювання С. Чередніченка на шизофренію та присвоєння йому Полтавським МСЕК інвалідності ІІ групи. За надання цієї довідки деяким медпрацівникам МСЕКу довелося й постраждати. 

Окремим фактом у житті С. Чередніченка є вже й призабуте ДТП під Кобеляками в 2008 році, яке прикувало його до ліжка. Саме тоді Чередніченко став клієнтом Полтавської психіатричної лікарні. Здається можливим припустити, що й тоді Василь Іванович Гладкіх своєчасно простягнув руку помочі Сергієві та «авторитетно порішав» усі незручні питання. Посада екс-головного залізничника в корумпованій наскрізь державі це дозволяла.

Тому, маючи довідку психічнохворого та солідне прикриття з боку Василя Гладкіх, і взяв Чередніченко відповідальність за ДТП у 2010 році на себе. Певно, не обійшлося й без якихось грошенят.

У вересні 2014 року пан Гладкіх очолив російське підприємство АТ «Вагонная ремонтная компания 1», вислизнувши з-під розслідувань та уваги громадськості. Чи гризуть його муки совісті? Інформація відсутня.

«Російський слід» Чередніченка проступає чіткіше

Васю Гладкіх знали харківські «мєнти». «Своїм» в органах був і його син Олег Васильович Гладкіх,який в той період обіймав чимало посад у харківських владних структурах (…помічник прокурора Московського району Харкова; слідчий та старший слідчий прокуратури цього ж району; прокурор відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури слідчого управління прокуратури Харківської області; заступник Первомайского міжрайонного прокурора; заступник прокурора Орджонікідзенського району Харкова; прокурор Зачепилівського району… http://timeua.info/240611/42570. html).

Ось чому експерти були харківськими та за вбивство 6-річного хлопчика ніхто не поніс покарання.

З 2014 року пан Олег був першим заступником прокурора Дніпропетровської області, потім перебрався до Луганської прокуратури, а зараз є чинним заступником прокурора Кіровоградської прокуратури.

Влітку 2015 року С. Чередніченко разом із своїм підручним Головатим (Педик) вдерлися у робочий час до приміщення Полтавського МСЕК, влаштували бійку, поцупили мобільний телефон пацієнта-інваліда. Мета була одна – вилучити папери щодо шизофренії Чередніченка, Киви, та доньки Чередніченка, яка, користуючись знову ж таки довідкою про інвалідність, була зарахована на навчання за бюджетні кошти до одного з київських вузів. На допомогу Чередніченку підтяглися й співробітники Дніпропетровської прокуратури, певно, штурм комунального МСЕК сусідньої області входить до їхніх службових обов'язків.

Нагадаємо, що Олег Гладкіх в цей період був першим заступником прокурора Дніпропетровської області. Знову родина Гладкіх прийшла на допомогу Чередніченку.

Сьогодні «дах» хворого на шизофренію Чередніченка помітно зміцнів: його також прикриває «колега по палаті» Ілля Кива, радник міністра Авакова.

«Права», проделеговані дружині

Олег Гладкіх, все життя слугуючи народові у правових сферах, був формально позбавлений права займатися приватними справами, довелося зайнятому чоловікові делегувати управління ними дружині Світлані Андріївні Гладкіх. То ж власниця квартир, земельних ділянок, садово-дачних будинків, автомобілів та приватних підприємств впритул наблизилася до членства у клубі Форбса. Щорічна декларація Олега Гладкіх за 2017 рік здивує будь-якого пересічного громадянина України.

3. ОБ'ЄКТИ НЕРУХОМОСТІ

Загальна інформація Місцезнаходження Вартість на дату набуття Вартість за останньою оцінкою Інформація щодо прав на об'єкт
Вид об'єкта:Квартира Дата набуття права:15.09.2011 Загальна площа (м2):159.10 Реєстраційний номер:

Декларує:дружинаПрізвище: ГладкіхІм'я: СвітланаПо батькові: Андріївна

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Харків / Харківська область / Україна Адреса:

524100 [Не відомо] Тип права: ВласністьВідсоток, %: 100Власник: дружинаПрізвище: ГладкіхІм'я: СвітланаПо батькові: Андріївна
Вид об'єкта:Квартира Дата набуття права:16.11.2006 Загальна площа (м2):153,20 Реєстраційний номер:

Прізвище: ГЛАДКІХІм'я: ОЛЕГПо батькові: ВАСИЛЬОВИЧ

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Київ / Україна Адреса:

1110224 [Не відомо] Тип права: ВласністьВідсоток, %: 100Прізвище: ГЛАДКІХІм'я: ОЛЕГПо батькові: ВАСИЛЬОВИЧ
Вид об'єкта:Квартира Дата набуття права:06.02.2002 Загальна площа (м2):74,30 Реєстраційний номер:

Прізвище: ГЛАДКІХІм'я: ОЛЕГПо батькові: ВАСИЛЬОВИЧ

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Київ / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: ВласністьВідсоток, %: 100Прізвище: ГЛАДКІХІм'я: ОЛЕГПо батькові: ВАСИЛЬОВИЧ
Вид об'єкта:Квартира Дата набуття права:15.10.2008 Загальна площа (м2):118,20 Реєстраційний номер:

Прізвище: ГЛАДКІХІм'я: ОЛЕГПо батькові: ВАСИЛЬОВИЧ

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Харків / Харківська область / Україна Адреса:

47493 [Не відомо] Тип права: ВласністьВідсоток, %: 100Прізвище: ГЛАДКІХІм'я: ОЛЕГПо батькові: ВАСИЛЬОВИЧ
Вид об'єкта:Садовий (дачний) будинок Дата набуття права:02.01.2016 Загальна площа (м2):180,20 Реєстраційний номер:

Декларує:дружинаПрізвище: ГладкіхІм'я: СвітланаПо батькові: Андріївна

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Безлюдівка / Харківський район / Харківська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: позичкаВласник: Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: ТОВ Досуг-кКод в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 33607208
Вид об'єкта:Житловий будинок Дата набуття права:23.07.1999 Загальна площа (м2):480 Реєстраційний номер:

Прізвище: ГЛАДКІХІм'я: ОЛЕГПо батькові: ВАСИЛЬОВИЧ

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Харків / Харківська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: реєстрація місця проживанняВласник: Громадянин УкраїниПрізвище: ГладкіхІм'я: СвітланаПо батькові: Вікторівна
Вид об'єкта:Квартира Дата набуття права:22.11.2017 Загальна площа (м2):69 Реєстраційний номер:

Прізвище: ГЛАДКІХІм'я: ОЛЕГПо батькові: ВАСИЛЬОВИЧ

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Кропивницький / Кіровоградська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: ОрендаВідсоток, %: [Не відомо]Власник: Громадянин УкраїниПрізвище: ГальченкоІм'я: ВарвараПо батькові: Олександрівна
Вид об'єкта:Садовий (дачний) будинок Дата набуття права:10.04.2017 Загальна площа (м2):180,20 Реєстраційний номер:

Прізвище: ГЛАДКІХІм'я: ОЛЕГПо батькові: ВАСИЛЬОВИЧ

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Безлюдівка / Харківський район / Харківська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: фактичне користуванняВласник: Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: ТОВ Досуг-ККод в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 33607208
Вид об'єкта:Квартира Дата набуття права:10.06.2008 Загальна площа (м2):28,9 Реєстраційний номер:

Декларує:дружинаПрізвище: ГладкіхІм'я: СвітланаПо батькові: Андріївна

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Харків / Харківська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не відомо]Інший тип: реєстрація місця проживанняВласник: Громадянин УкраїниПрізвище: ГупановаІм'я: ТетянаПо батькові: Дмитрівна
Вид об'єкта:Земельна ділянка Дата набуття права:02.01.2016 Загальна площа (м2):8000 Кадастровий номер:

Декларує:дружинаПрізвище: ГладкіхІм'я: СвітланаПо батькові: Андріївна

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Безлюдівка / Харківський район / Харківська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: позичкаВласник: Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: ТОВ Досуг-кКод в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 33607208
Вид об'єкта:Земельна ділянка Дата набуття права:10.04.2017 Загальна площа (м2):8000 Кадастровий номер:

Прізвище: ГЛАДКІХІм'я: ОЛЕГПо батькові: ВАСИЛЬОВИЧ

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Безлюдівка / Харківський район / Харківська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: фактичне користуванняВласник: Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: ТОВ Досуг-кКод в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 33607208
Вид об'єкта:Земельна ділянка Дата набуття права:23.07.1999 Загальна площа (м2):1000 Кадастровий номер:

Прізвище: ГЛАДКІХІм'я: ОЛЕГПо батькові: ВАСИЛЬОВИЧ

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Харків / Харківська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: користування у зв'язку з реєстрацією місця проживанняВласник: Громадянин УкраїниПрізвище: ГладкіхІм'я: СвітланаПо батькові: Вікторівна
Вид об'єкта:Квартира Дата набуття права:22.11.2017 Загальна площа (м2):69 Реєстраційний номер:

Декларує:дружинаПрізвище: ГладкіхІм'я: СвітланаПо батькові: Андріївна

Країна:Україна Поштовий індекс:

Населений пункт:Кропивницький / Кіровоградська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: фактичне користуванняВласник: Громадянин УкраїниПрізвище: ГальченкоІм'я: ВарвараПо батькові: Олександрівна

Про надзвичайні статки та солідні заощадження на банківських рахунках, нал на руках Олега Васильовича Гладкіх та його дружини вже писали українські ЗМІ.

Але дива не сталося – ні НАЗК, ні НАБУ, зайняті «міжсобойчиком», так і не спромоглися з’ясувати обставини феєричного родинного збагачення.

Повернемось до пані Світлани Гладкіх, яка є кінцевим бенефіціарним власником ПП «Карст-8» (ЄДРПОУ 35247093, м. Харків, вул. Гвардійців-Широнінців 1). Підприємство займається видобутком піску, гравію, глини та каоліну (https://nomis.com.ua/35247093-pryvatne-pidpryiemstvo-karst-8#general-info).

Пані Світлана володіє ще й низкою інших харківських підприємств з різними напрямками діяльності, в яких «світяться» згадані нами особи.

Окрім Світлани Гладкіх (дружини прокурора Олега Васильовича Гладкіх і невістки екс-нардепа та екс-керівника «Укрзалізниці» Василя Івановича Гладкіх) до складу бенефіціарних власників входять наступні громадяни (https://nomis.com.ua/35247093-pryvatne-pidpryiemstvo-karst-8#affiliations):

- Руденко Інна Афанасіївна, «паперова» екс-дружина діючого депутата Харківської міської ради (http://www.city.kharkov.ua Руденка А.І.) Пан Андрій і досі живе у будинку (421 м2) колишньої дружини Інни. Мабуть, не все так просто у їхніх стосунках! (https://declarations.com.ua/declaration/ nacp_240fd8d0-e90d-49b1-9d4f-e822b1d2a67a);

- сам міський депутат та заступник міського голови м. Харкова з питань ЖКГ Руденко Андрій Іванович (http://advocat-cons.info/engine/print.php?Newsid =8065), права рука Арсена Авакова (цит. мовою оригіналу: Назначение Андрея Руденко заместителем Геннадия Кернеса по жилищно-коммунальным вопросам не было сюрпризом… долгое время он был правовой рукой нынешнего министра МВД Арсена Авакова, одно упоминание которого до сих пор до зубовного скрежета раздражает харьковского городского голову. В те времена Руденко от сессии к сессии выступал с критикой системы управления парочки Добкин-Кернес… https://atn.ua/politika/ odinnadcatyy-drug-kernesa);

- син діючого силового міністра Арсена Авакова – Аваков Олександр Арсенович. Принагідно нагадуємо, що Авакову-молодшому інкримінують нанесення збитків державі на суму понад 14 млн гривень (https:// www.radiosvoboda.org/a/news-schemes/29148474.html...

То як вам оце тріо бенефіціарних власників приватного підприємства з видобутку корисних копалин? Дивіться, зовсім різні люди, але як же й міцно пов’язані між собою!

Щодо стосунків А.Б. Авакова з В.І. Гладкіх. Ці можновладці та посадовці на початку 2000-х років майже пліч-о-пліч працювали над розвитком Харківщини та допомагали один одному долати щаблі владної драбини, не забуваючи про власні інтереси (https://www.rbc.ua/ukr/news/v_harkove_otkryli_ supersovremennyy_terminal_evropeyskogo_urovnya__1153508518).

Вкотре переконуємося, що українська влада – це корупційний спрут, в обіймах якого нічого не світить ні нормальному бізнесові, ні праву, ні людині.

Гнап Нерушима

Далі буде

Читайте також:
Змусити гоїв сплатити непомірні податки, а потім ще їх вигнати на ремонт доріг власним коштом.
20 квітня, 16:10
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ПОЛТАВИ УСТАНОВИВ НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНИХ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
19 квітня, 14:05
Автоматично арештовувати грошові кошти на рахунках українців можуть 7 банків
13 квітня, 13:15
Тижня не минуло з моменту вандалізму у Малій Перещепині Новосанжарської громади, як кремлівські пропагандисти вже назвали винних.
10 квітня, 14:34
Депутати Полтавської облради сьогодні не проголосували за передачу трьох аптек «Полтавафарм» у власність громади Кременчука.
09 квітня, 17:05
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про захист боржників від неправомірних дій колекторів.
09 квітня, 15:50