Пробка (корок – укр.) на пляшці з олією

ПОЛТАВА
14.05.2019, 10:46

Щодень новинова стрічка упевнює притомне громадянство у поступовому і невідворотному зануренні навколишнього, поки ще українського, світу у марево потойбіччя. Миготіння прогнозів, маразматичне бубоніння речників-привидів, стробоскопічна то з'ява, то зникнення самого шаманаЗе!, тінь ляльковода на тьмяному узбережжі Мертвого моря, зловісний шепіт мордорських відьом, медведчуки, бойки і вілкули у сірих хламидах з косами…

До хорорного описового стилю спонукає пояснення вибору дати інавгурації КоЗе представником команди переможців Дмитром Разумковим: «Ми прекрасно з вами розуміємо, що будь-які події, приїзд іноземних гостей – це обмеження пересування Києвом. Якщо ми говоримо про день інавгурації – це фактично повний транспортний колапс центральної частини міста, тому що все буде перекрите. Щоб мінімізувати такий негативний ефект, Володимир Олександрович і пропонує провести його першого вихідного дня, а фактично, це 19 число».

Переклад – наш, стилістика збережена, тому претензії до «проведення мінімізованого негативного ефекту» ‒ до команди. Але якби ж стилістикою все й обмежилося!

Люди, це лише наш дах знесло до дідькової матері, чи вся країна налаштувалася до загальнонаціонального ісходу?! За кращими традиціями вірянина Коломойського?

Команда визнає свою неспроможність справитися з елементарним розведенням у часі і просторі десятка-другого автівок у столичному середмісті! Чи вони Трампа з путіним чекають на своє чергове шоу? І яким же розумовим ресурсом Разумков і Ко планують розрулювати трохи складніші колапси – хитавицю Приватбанку, стінку-на-стінку з парламентом, провокацію патріота Коломойського з виборами в окупованому Лугандоні, викид руськомірського Кернеса з Жуковим, майже розбиті горшки з оточенням Трампа, катастрофічний дефіцит кадрів, примарні перспективи співпраці з МВФ, томос, що несподівано дав тріщину і ледве тримається купи…

До слова, десь вичитали, що криза у тільки-но склеєній церкві викликана сакраментальним Філаретовим: «Зеленському можна, а мені ‒ ні?». І, знаєте, божа людина має рацію.

Якщо, панове, свита Ко дозволяє собі, не криючись, вважати решту нації лохами, що запропонує нам відеоСам? Хтось має штопора, щоб таки відкоркувати пляшку з олією для команди Зе!? Хлопцям терміново потрібне перезалиття.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18