«Продаж "Мотор Січі" представникам КНР — велика помилка», – американський дипломат

ЕКОНОМІКА
27.12.2019, 11:05
Стенд "Мотор Січі"
Стенд "Мотор Січі"
Фото: 1 News

Тимчасово повірений у справах США в Україні закликав не допустити продажу "Мотор Січі" китайцям.

З такою заявою Вільям Тейлор виступив перед журналістами 26 грудня в Києві, передає видання "Європейська Правда".

Він також наголосив, що компанія-покупець із КНР має фінансові проблеми, в той час як запорізьким заводом зацікавлений ряд американських підприємств.

«Питання продажу стратегічного підприємства ще не закрите, і я маю надію, що зараз є непоганий шанс переглянути потенційного покупця. Наразі йде пошук нових інвесторів і вже є кілька компаній, зацікавлених у придбанні цього заводу», – заявив про інтерес до "Мотор Січі" Вільям Тейлор.

Американський дипломат зазначає, що керівництву запорізького підприємства варто переглянути угоду й не поспішати з продажем сумнівним китайським компаніям.

Читайте також:
100 мільйонів гривень виторговує "ПриватБанк" за елітну нерухомість у середмісті Дніпра.
вчора, 09:35
Охочих до театрального мистецтва мешканців Дніпра запрошують на кіновиставу, присвячену 100-річчю театру імені Івана Франка.
вчора, 08:45
У суботу, 1 лютого, у Харкові презентуватимуть книгу сенатора-республіканця від штату Аризона і друга України — Джона Маккейна.
27 січня, 12:40
Меморіальну табличку протопресвітеру Української Автокефальної Православної Церкви, крутянцю Демидові Бурку відкриють у Полтаві.
27 січня, 11:00
Поліція підозрює 59-річного мешканця Донецької області у скоєнні низки злочинів у Київському районі Харкова.
27 січня, 10:20
Зброю та понад 110 набоїв виучили запорізькі правоохоронці під час рейду в селі Іванівка Кам’янсько-Дніпровського району.
25 січня, 14:05