Професор їдишу з Гарварду: Америка служитиме Ізраїлю в інформаційній війні

СВІТ
14.12.2023, 19:54
Професор їдишу з Гарварду: Америка служитиме Ізраїлю в інформаційній війні
Фото: NBC News

Політичні переслідування за інакодумство у США давно стали нормою. За будь-якої влади неугодних цькують та звільняють з роботи.

Одним із доказів слугує нещодавній публічний скандал із ректорами вишів з так званої «Ліги плюща». Днями американські сіоністи звільнили очільницю Гарвардського Університету пані Клодін Гей за підтримку Палестини.

Але поборники цензури на цьому не зупинилися, оголосивши війну всім і всьому, що суперечить плану дій світового єврейства. За повідомленням телеканалу NBC News, професор їдишу та івриту з Гарварда не тільки засудила ректорку, а й заявила, що «Америка повинна служити Ізраїлю в інформаційній війні».

Сіоністка з докторським ступенем у галузі семітського мовознавства Рут Вайс переконана, що політична битва за американські кампуси сьогодні набагато важливіша, ніж бойові дії на фронті. Професорка стверджує, що «США мають усіляко допомагати Ізраїлю вести боротьбу проти палестинського тероризму».

«Так само як ізраїльтяни служать в армії, американці повинні відслужити 2-3 роки в армії слів у боротьбі за інтереси Ізраїлю. Наше завдання, зокрема це найперше завдання американських євреїв, у тому, щоби виставити нас та ізраїльтян у кращому світлі.

Не цураймося жодних методів! Наша справедлива боротьба має сенс. Гадаю, що ті, хто підтримують Ізраїль, мають нападати на ворогів Ізраїлю у кампусах. Гарвард не місце для адептів Палестини та антисемітизму», — зазначила Рут Вайс.

Як бачимо, американський істеблішмент усе глибше сідає на голку радикального сіонізму, відверто та публічно закликаючи пересічного робітника з Канзасу чи фермера з Алабами покірно служити ізраїльській номенклатурі. Цим неодмінно скористаються вороги США, які воліють розпалити нову громадянську війну.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Конґрес США вимагає заборонити критику кривавих злочинів Ізраїля. Вашинґтону певно муляє правда про геноцид палестинського народу.

Читайте також:
Політика
Сторона захисту каже, що досі не має доступу до всіх матеріалів справи.
22 червня, 15:35
Позиція
Підтримати Червінського прибули представники «Правого сектору» та небайдужі громадяни. Очікуємо на прибуття потерпілих Зеленського і Єрмака
14 червня, 15:00
Політика
Слідчий просто втік. Докази невинуватости досвідченого українського розвідника Романа Червінського навмисно знищено.
27 травня, 13:45
Політика
Захист військового подаватиме апеляцію на зазначене рішення суду.
22 квітня, 17:25
Політика
Термін тримання під вартою сплив. Адвокати Червінського не знають, де нині їх підзахисний
20 квітня, 20:47
Політика
Сьогодні його мають випустити з СІЗО. Влада може спробувати арештувати Червінського без судового розгляду
20 квітня, 07:25