Конґрес США вимагає заборонити критику кривавих злочинів Ізраїля
Чи існує в Америці свобода слова? Вочевидь, тільки привілеї для сіоністських пропагандистів, які всіх затикають рота за оприлюднення правди.
Минулого тижня на слуханнях у Конґресі США законодавці зажадали від ректорів Гарвардського Університету, Массачусетського технологічного інституту і Пенсильванського Університету засудити та заборонити будь-які виступи студентів проти різанини палестинських дітей бойовиками ЦАХАЛ. Ректори вишів зіштовхнулися із безпрецедентним тиском з боку американських народних обранців.
Керівників трьох провідних і найпрестижніших американських університетів було викликано на слухання до Конґресу, щоби відзвітувати про боротьбу з «антисемітизмом». Конґресмени (причому, як демократи, так і республіканці, котрі спільно захищають ізраїльський режим — прим. ред.) розкритикували протести проти ЦАХАЛ у стінах кампусів вишів, назвавши їх проявом «ненависті до євреїв».
Члени Комітету зі свободи слова та інформаційної безпеки Палати представників США зажадали не лише засудити, а й розпочати переслідування студентів, які були присутні на акціях протесту. Під час багатогодинних спірних дебатів ректори трьох університетів спробували нагадати про... свободу слова, гарантовану першою поправкою конституції країни ще від 5 грудня 1791 року!
Однак конгресвумен Елайза Стефанік вимагала не посилатися на «свободу слова», а заборонити будь-які слогани, спрямовані проти кривавих злочинів державного утворення Ізраїль у Палестині. Прикметно, що медіа на тлі геноциду у Ґазі свідомо ігнорують сіоністський терор на Західному березі річки Йордан, про що постійно нагадує агенція «Останній Бастіон».
Під час комітетських дебатів у Конґресі США Елайза Стефанік зажадала від Елізабет Меґілл, президента Пенсильванського Університету, сказати, чи будуть студенти, які нібито «закликають до геноциду євреїв», піддаватися покаранню «відповідно до університетського кодексу поведінки». Закликом до «геноциду» обраниця оголосила палестинське гасло щодо «інтифади» (відплати окупантам з Юдиного коліна — прим. ред.); на думку Стефанік, це слово можна розцінювати як заклик до насильства над євреями.
«Якщо слова переростуть у вчинки, це може бути приводом для розслідування. Ми не можемо вплинути на вільнодумство наших студентів, це суперечить самому духові Америки», — відповіла ректор Меґілл, посилаючись на першу поправку США, яка гарантує свободу слова.
Керівниця одного з найпрестижніших університетів, де викладають лауреати нобелівської премії з фізики, заявила, що рішення щодо дисциплінарної відповідальності залежить від контексту. Натомість конґресвумен Стефанік почала загрозливо вимагати від ректора відповісти «так» чи «ні», проте ректор відмовилася це робити.
Після цього члени Палати представників з обох партій накинулися з критикою на Елізабет Меґілл. Найбільш щирим у висловлюваннях став конґресмен від Демократичної партії та довірена особа Білого дому у парламенті Ендрю Бейтс: «Неймовірно, що це потрібно говорити: заклики до геноциду жахливі та суперечать усьому, що ми представляємо як країна».
«Закликом до геноциду» члени галузевого комітету Конґресу США відверто нахабно оголосили слово «інтифада», безсоромно маніпулюючи, підтасовуючи та змінюючи значення термінів. І їх можна зрозуміти, адже працедавцями та спонсорами є не американський народ, а олігархи-сіоністи, зокрема Ротшильди, Сороси та Рокфеллери.
Насправді конґресмени відкрито дали зрозуміти, що будь-яка критика різанини бойовиками ЦАХАЛ палестинських дітей і жінок каратиметься покаранням та переслідуванням, і жодних законів США вони не дотримуватимуться. Цензура в Америці така ж дійсність, як і відновлений ГУЛАГ на теренах РФ, про що «Останній Бастіон» також інформував своїх читачів.
Своєю чергою, Білий дім у засудженні слів ректора Елізабет Меґілл підтримали кілька впливових євреїв із-поміж американських політиків. Зокрема, губернатор Пенсильванії Джош Шапіро, який закликав відправити Меґілл у відставку та провести аудит витрачених на фінансування навчальних і дослідних програм вишу.
Раніше американські донори-євреї почали відкликати свої пожертвування університетам через їхню позицію на підтримку свободи слова та дозволу проводити акції протесту проти різанини палестинських дітей Ізраїлем. Так, у тому ж таки Пенсильванському Університеті невідомий донор відкликав пожертву у розмірі $100 мільйонів після слів ректора на захист вільнодумства.
Тим часом під сильним тиском американського уряду низка університетів відреагували повною забороною будь-яких груп, які критикують криваві злочини Ізраїлю у Палестині; йдеться перш за все про штати, де при владі крайньоправі республіканці. Заборона на протести обґрунтована нібито необхідністю «припинити антисемітські акції».
Окремо варто зауважити, що починаючи з кінця 1980-х років у США панує секта євангелістів-сіоністів (причому відразу в обох головних партіях — прим. ред.). Вони вважають Ізраїль ледь не «божеством, Царством Небесним на землі», якому вони мають поклонятися, оскільки «євреї є богообраним народом».
А відтак вони — євреї, юдеї, сіоністи — поза критикою незалежно від лиходійства, навіть найбільш кровожерливих, які вчиняються під зіркою Давида в ім'я Ягве. Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» укотре закликає своїх читачів пам'ятати про те, як режим Біньямін Нетаньягу поширює фейки про «звірства ХАМАС», обґрунтовуючи геноцид палестинців.