Прокуратура Києва проводить обшуки в офісах Служби автомобільних доріг

ПОЛТАВА
27.09.2018, 15:00
Прокуратура Києва проводить обшуки в офісах Служби автомобільних доріг

Працівники прокуратури міста Києва розслідують факт службової недбалості Служби автомобільних доріг, що спричинила збитки.

Наразі тривають санкціоновані обшуки в Службах автомобільних доріг Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

В ході слідства, правоохоронці з’ясували, що посадовець, діючи від імені Служби автомобільних доріг у Київській області, провів фінансово незабезпечені тендери на виконання будівельних робіт, а також підписав акти про їх виконання, завідомо знаючи про неможливість їх оплатити через відсутність коштів на рахунках Служби автомобільних доріг в Київській області.

27.09.2018 першому заступнику начальника Служби автомобільних доріг у Київській області було повідомлено про підозру у службовій недбалості, що спричинило збитки держави близько 224 мільйонів гривень. Службовцю оголосили підозру за ч.2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що призвела до тяжких наслідків). Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Читайте також:
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
вчора, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
17 січня, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
17 січня, 11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
17 січня, 11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
17 січня, 10:43