Прокуратура повторно заарештувала акції Мотор Січ - Ярославський

ЕКОНОМІКА
07 серпня, 19:45
Олександр Ярославський
Олександр Ярославський
Фото: прес-служба DCH

Ярославський загрожує багатомільйонними позовами до українського уряду й розривом економічних відносин з Китаєм

За інформацією Liga.net,  президент групи DCH Олександр Ярославський в офіційній заяві повідомив про арешт акцій Мотор Січ. Текст заяви поширила групи DСН.

"Вчора (6 серпня - ред.) після того як китайські інвестори підприємства оприлюднили інформацію про спільну з DCH заявку в АМКУ в рамках обов'язкового розкриття інформації на Шанхайській біржі, прокуратура додатково наклала арешт на акції та доповнила формулювання обвинувачення до "державної зради", - цитує пресслужби DCH заяву Олександра Ярославського.

Ярославський попросив Володимира Зеленського втрутитися в ситуацію, яка складається навколо продажу акцій Мотор Січі.

"Від імені DCH і наших китайських партнерів прошу пана президента втрутитися в ситуацію. Сподіваюся, що завдяки політичній волі влади буде прийнято рішення, яке збереже Мотор Січ для України", - йдеться в заяві.

Ярославський попереджає, що "... якщо український уряд буде продовжувати перешкоджати законній реалізації прав і інтересів (китайських інвесторів - ред.), Наслідками можуть стати... подача китайською стороною багатомільйонних позовів до міжнародних судів і суттєве охолодження двосторонніх відносин з Китаєм".

  • 11 вересня 2017 року суд заарештував 56% акцій ПАТ Мотор Січ і заборонив будь-які операції з ними.
  • 27 квітня 2018 року суд наклав арешт на акції іноземних власників Мотор Січі. Арешту передували обшуки СБУ на підприємстві.
  • У грудні 2019 року президент Мотор Січ В'ячеслав Богуслаєв підтвердив продаж акцій підприємства китайським компаніям Skyrizon Aircraft і Xinwei Technology Group без дозволу АМКУ. Інвестори з Китаю пообіцяли вкласти в авіабудівну галузь України $100 млн, якщо комітет схвалить угоду.
  • 4 серпня група DCH підписала угоду з китайською компанією Skyrizon Aircraft Holdings Limited про спільний розвиток заводу Мотор Січ. У той же день DCH замінила державний концерн Укроборонпром в заяві Skyrizon і Xinwei в АМКУ на покупку підприємства.
Читайте також:
У топ-10 увійшли Вінниця, Львів, Київ, Тернопіль, Ужгород, Дніпро, Хмельницький, Одеса та Харків.
04 вересня, 19:37
Український бізнесмен продає бізнес російсько-французькому інвесторові Олександру Гарезу
06 серпня, 16:50
Урядовці хочуть карати підприємців за відмову у доступі до їхніх приміщень для перевірки.
30 липня, 13:43
Поперешнюк порівняв заяви Зеленського і реальні дії влади.
23 січня, 07:40
Народний обранець переконаний, що високі ціни сприятимуть енергетичній незалежності країни.
16 вересня, 12:48
Платники податків мають скинутися.
15 вересня, 14:23