Прокурора Іллічівської місцевої прокуратури затримали на хабарі у $5 000

УКРАЇНА
16.08.2017, 15:47
Прокурора Іллічівської місцевої прокуратури затримали на хабарі у $5 000

Генеральна інспекція Генпрокуратури спільно зі Службою безпеки України затримали прокурора Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області на хабарі у 5 тисяч доларів. Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Під час досудового розслідування було встановлено, що прокурор вимагав від адвоката передати 5 тисяч долларів за непритягнення його підзахисної до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження.

«15 серпня слідчими Генеральної інспекції спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ під час одержання неправомірної вигоди у сумі 5 тис доларів затримано прокурора Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України» — йдеться в повідомленні.

Наразі зазначеному працівнику прокуратури готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України, а також вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу.

Відділ моніторингу