Пропагандистка Симоньян згадала про Гаагу

ВІЙНА
29.11.2022, 16:15
Пропагандистка Симоньян згадала про Гаагу

"Единственное, что мы можем делать - это бомбить. И если мы проиграем, то даже кремлевского дворника будут судить в Гааге "

Кремлівська пропагандистка Маргарита Симоньян заявила, що знищення крилатими ракетами української енергосистеми це єдиний спосіб уникнути Гаазького трибуналу.

Як повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон", Симоньян заявила, що такі удари це єдине на що здатна зараз друга армія в Україні.

"Ми бомбимо щодня. Ми ось такі м'які, добрі, довірливі... Якщо ми примудримося програти, Гаага чекає навіть на двірника Кремля... Треба боятися програти, треба боятися зганьбитися" - намагається виправдовуватися Симоньян, але виходить вкрай безглуздо.

Читайте також:
Війна
кремль і російські блогери раніше оцінювали постачання Заходом оборонних ракетних комплексів Patriot як серйозну ескалацію
26 січня, 11:15
Війна
Карнаухов додав, що «не треба поспішати, вірність доводять роками відданого служіння батьківщині, хай і новій»
09 січня, 15:08
Війна
«Адмірал Горшков» та нова гіперзвукова суперзброя росії проти Заходу
07 січня, 11:37
Опінії
Чомусь коли православні у Києві святкували Новий рік, то путін із штанців вистрибував, тільки б зіпсувати свято
06 січня, 18:23
Політика
«Ваше життя – нічого не варте». Так росіян перетворюють на добровольців-самогубців, які помруть за химерні мрії кремлівського щура.
05 січня, 07:59
Мистецтво
Цілий народ десятиліттями привчали, що закон – це ніщо, а "поняття" – то є все. У висліді маємо збандючене світосприйняття на росії...
11.12.2022, 06:45