Проросійські бойовики продовжують сафарі на українських військових

ВІЙНА
10.12.2020, 19:15
Проросійські бойовики продовжують сафарі на українських військових
Фото: informator.press

ЗСУ “просто перестали стріляти”.

У четвер, 10 грудня, проросійські бойовики шість разів порушили режим припинення вогню на Донбасі. 

Про це йдеться на сторінці операції Об’єднаних сил у Facebook.

Зазначається, що у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» противник відкривав вогонь з гранатометів різних систем неподалік населених пунктів Водяне, Авдіївка та Лебединське.

Ще два порушення режиму припинення вогню зафіксовано у передмісті Мар’їнки, де ворог застосовував станковий протитанковий гранатомет та стрілецьку зброю.

Також противник вів обстріл позиції Об’єднаних сил зі стрілецької зброї поблизу Старогнатівки.

“Вогневі провокації противника не загрожували нашим захисникам, тому українські підрозділи зброю у відповідь не застосовували” – продовжують як мантру повторювати штабісти.

Та за звичкою інформують про порушення режиму припинення вогню представників ОБСЄ, які на бойовиків та їх російських кураторів не мають і не можуть мати жодного впливу.

Нагадаємо, що час від часу стає відомо про поранення українських військових на Донбасі.

Тоді у штабі ООС використовують іншу тактику – вони просто не включають у повідомлення пресцентру фразу: провокації противника не загрожували нашим захисникам. Просто мовчать, що вогонь у відповідь все одно не відкривали. 

Ось так на Донбасі вже другий рік реалізується політика Зеленського, яка, за його ж словами, полягає в тому, щоб просто перестати стріляти. І дарма, що ця політика реалізовується в односторонньому порядку.

В той самий час на ще підконтрольних Україні територіях почалася передача влади від “зелених” напряму їх проросійським господарям. 

Читайте також:
Кремль поспішає втілити у життя новий сценарій гібридної війни, в якому кум Владіміра Путіна є єдиним "гарантом" реінтеграції Донбасу.
25 січня, 08:51
Правозахисники пояснили появу доповіді саме зараз, тим, що Ізраїль посилює тиск на арабів.
13 січня, 14:38
Очільник Кремля марить глобальною гегемонією, але при цьому не може розв'язати багаторічні локальні проблеми з ЖКГ всередині РФ.
09 січня, 08:59
В ефірі українського телебачення істотно зменшилася частка україномовних передач, що порушує чинне законодавство.
02.12.2020, 12:14
Підконтрольні Кремлю ЗМІ провокують недовіру до влади в Україні з метою дестабілізувати суспільство і посіяти розбрат серед громадян.
26.11.2020, 10:37
Хто б не був при владі в РФ, він повинен знаходиться у повній ізоляції через незаконно захоплений Крим і війну на Донбасі.
20.11.2020, 12:16