В України почалася передача влади від “зелених” напряму їх проросійським господарям – Левус

ПОЛІТИКА
10.12.2020, 16:45
В України почалася передача влади від “зелених” напряму їх проросійським господарям – Левус
Фото: YouTube

П'ятій колоні Кремля залишається взяти під контроль владу в регіонах.

Сьогодні бачимо фінал драматичної історії, яка триває останні півтора-два роки. Відбувається поступова передача влади від збірної команди "зелених" аферистів, сконструйованої під електоральні успіхи (дуже різних людей з різними поглядами – прозахідної позиції, патріотичної опозиції, просто безпринципних і без ідеологічних) своїм проросійським господарникам. 

Про це в інтерв’ю Тижню розповів екснардеп Андрій Левус, який працював заступником голови СБУ у 2014 році, а нині є співкоординатором Руху Опору Капітуляції.

В України почалася передача влади від “зелених” напряму їх проросійським господарям – Левус_1

Андрій Левус

За його словами, це видно з кадрових призначень в областях, у центральні органи.

“Якубовський у Генпрокуратуру, Татаров в ОП, набір досить великий. По суті іде тенденція до реалізації останнього етапу того, що ми називаємо страшним словом «реванш» і його інституційне оформлення”..., – пояснив Левус.

На думку колишнього високопосадовця з СБУ, прокремлівським силам залишається взяти на контроль регіональний рівень і поставити під питання Конституцію.

Він нагадав, що це якраз тема референдуму Стефанчука – давня тема Медведчука, яка роками тягнеться ще з 1990-х  і яка була актуалізована якраз на першому етапі “русской вєсни”

Зараз ми  перебуваємо якраз на перехідному етапі.

Співкоординатор РОК зауважив, що сьогодні вони вийшли практично з тими всіма гаслами, що й тоді. Але ключове – федералізація. І вона вже  фактично відбулася, шляхом виграшу так званих місцевих партій.

Політичні еліти фактично в кожній області створили собі політичні проєкти, які сумарно перемогли. Ідеологічно вони дуже різні, але це тенденція якщо не до повної федералізації, то до політичної децентралізації.

“Далі референдум, федералізація, і ці два питання вже закриті. Третє було –“услишать народ Донбаса”. І ми по суті розуміємо, що “услишать народ Донбаса” в даній ситуації, – це вибори 31 березня”, – наголосив Левус. 

Не варто сумніватися, що у разі реалізації даного сценарію проукраїнським активістам та військовим слід бути готовими до можливих переслідувань та навіть масових арештів. Врешті в історії України достатньо свідчень, що так вже було. А що політика імперської Росії залишається незмінною сьогодні не бачить лише сліпий.

Читайте також:
Призначено покарання – 5 років позбавлення волі
19 січня, 15:13
Ватутін нагадав Киві, яка доля спіткає зрадників України і колаборантів
12 січня, 12:55
Верховний Головнокомандувач відпочиває та катається на лижах, пише відео про те, як йому добре і весело...
10 січня, 18:35
На разі невідомо, чи це особиста помічниця "президента Голобородька" торік розпатякала державні таємниці ворогу з Московії.
29.12.2021, 16:01
Коли ворог у наших воріт, можновладці один поперед одного витискають з України все, що можна, лишаючи її народ ні з чим.
28.12.2021, 11:04
У Зе-обранця Руслана Горбенка справи йдуть вгору, бо він продає шини для каральних органів прокремлівського бандформування "ЛНР".
15.12.2021, 11:01