В України почалася передача влади від “зелених” напряму їх проросійським господарям – Левус

ПОЛІТИКА
10.12.2020, 16:45
В України почалася передача влади від “зелених” напряму їх проросійським господарям – Левус
Фото: YouTube

П'ятій колоні Кремля залишається взяти під контроль владу в регіонах.

Сьогодні бачимо фінал драматичної історії, яка триває останні півтора-два роки. Відбувається поступова передача влади від збірної команди "зелених" аферистів, сконструйованої під електоральні успіхи (дуже різних людей з різними поглядами – прозахідної позиції, патріотичної опозиції, просто безпринципних і без ідеологічних) своїм проросійським господарникам. 

Про це в інтерв’ю Тижню розповів екснардеп Андрій Левус, який працював заступником голови СБУ у 2014 році, а нині є співкоординатором Руху Опору Капітуляції.

В України почалася передача влади від “зелених” напряму їх проросійським господарям – Левус_1

Андрій Левус

За його словами, це видно з кадрових призначень в областях, у центральні органи.

“Якубовський у Генпрокуратуру, Татаров в ОП, набір досить великий. По суті іде тенденція до реалізації останнього етапу того, що ми називаємо страшним словом «реванш» і його інституційне оформлення”..., – пояснив Левус.

На думку колишнього високопосадовця з СБУ, прокремлівським силам залишається взяти на контроль регіональний рівень і поставити під питання Конституцію.

Він нагадав, що це якраз тема референдуму Стефанчука – давня тема Медведчука, яка роками тягнеться ще з 1990-х  і яка була актуалізована якраз на першому етапі “русской вєсни”

Зараз ми  перебуваємо якраз на перехідному етапі.

Співкоординатор РОК зауважив, що сьогодні вони вийшли практично з тими всіма гаслами, що й тоді. Але ключове – федералізація. І вона вже  фактично відбулася, шляхом виграшу так званих місцевих партій.

Політичні еліти фактично в кожній області створили собі політичні проєкти, які сумарно перемогли. Ідеологічно вони дуже різні, але це тенденція якщо не до повної федералізації, то до політичної децентралізації.

“Далі референдум, федералізація, і ці два питання вже закриті. Третє було –“услишать народ Донбаса”. І ми по суті розуміємо, що “услишать народ Донбаса” в даній ситуації, – це вибори 31 березня”, – наголосив Левус. 

Не варто сумніватися, що у разі реалізації даного сценарію проукраїнським активістам та військовим слід бути готовими до можливих переслідувань та навіть масових арештів. Врешті в історії України достатньо свідчень, що так вже було. А що політика імперської Росії залишається незмінною сьогодні не бачить лише сліпий.

Читайте також:
Політика
Україна припускає свою участь у китайському мирному саміті за участю московії
20 червня, 15:38
Війна
Справу Кулініча слухають у закритому режимі. Прокурори злякалися, що свідчення Кулініча дискредитують керівництво держави.
20 червня, 09:45
Опінії
Майже кожен пункт комюніке 2022 року — це державна зрада, капітуляція, порушення Конституції.
19 червня, 11:32
Політика
Особа, яка давно отаборилася на дунайських берегах у Будапешті, тепер переїде до Страсбурґа. Віктор Орбан допоміг усім, чим міг.
16 червня, 18:41
Новини
Її звинувачують у роботі на «виборчий штаб» партії путіна. Вона отримала за це понад 35 млн російських рублів.
11 червня, 13:20
Війна
СБУ опублікувала список співробітників, які перейшли на бік ворога в Криму. Але мовчить про зрадників, які залишалися на початок 2022 року
11 червня, 09:05