Проти Киви порушили кримінальну справу

КРИМІНАЛ
23.01.2020, 07:21
Проти Киви порушили кримінальну справу

Відкрити провадження щодо народного депутата України може виключно генпрокурор.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка відкрив провадження за фактом нанесення народним депутатом України Іллею Кивою тілесних ушкоджень відвідувачу ресторану в Києві.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора у Telegram.

«У середу, 22 січня 2019 року, генеральний прокурор Руслан Рябошапка порушив провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень громадянину народним депутатом України за заявою потерпілого. Згідно із заявою, народний депутат України, перебуваючи в одному з ресторанів Києва 22 січня 2020 року, вдарив потерпілого головою в обличчя», - йдеться в повідомленні.

Відповідні відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за частиною1 статті 122 Кримінального кодексу України.

У відомстві нагадали, що відповідно до законодавства відкрити провадження щодо народного депутата України може виключно генеральний прокурор. 

Раніше одіозний депутат із проросійської партії погрожував відрізати голову незнайомому чоловікові. У ДБР відмовилися розглядати ці погрози.

Нагадаємо, що Ілля Кива перебував на лікуванні у Полтавській обласній клінічній психіатричній лікарні з діагнозом «наслідки черепно-мозкової травми з психопатизацією особистості». У вересні 2019 року Кива цитував Йосипа Сталіна і заявляв про прагнення «расстреливать врагов народа».

На початку жовтня 2019 року Киву застали у стінах парламенту за маніпуляціями з власними геніталіями. Фахівці відзначали, що поведінка народного депутата має ознаки такого психічного розладу як компульсивна мастурбація. Пізніше Кива назвав досягненням те, що на його сексуальні схильності звернули увагу ЗМІ.

Читайте також:
За оренду Кива протиправно отримав 1 242 236 гривень
21 травня, 08:50
Журналісти з'ясували, як МАУП «заднім числом» опублікувала збірки з матеріалами Киви та чому вони знову зникли
20 травня, 09:43
О! А у вас тут економіка і інфраструктура. В дупі - натурально.
17 травня, 16:17
Ілля Кива готує чергову провокацію для зміщення акцентів в інформаційному просторі ?
08 травня, 11:36