АПЕЛЯЦІЯ ВАКС ПІДТВЕРДИЛА ЗАКОННІСТЬ КОНФІСКАЦІЇ ПОНАД 1,2 МЛН ГРИВЕНЬ В ІЛЛІ КИВИ

ПОЛІТИКА
27 жовтня, 15:15
колаж
колаж

З ІЛЛІ КИВИ МАЮТЬ СТЯГНУТИ ПОНАД 1,2 МЛН ГРИВЕНЬ НЕОБҐРУНТОВАНИХ АКТИВІВ

Про це повідомляє інформаційна аґенція Останній Бастіон з посиланням на пресслужбу Спеціальної антикорупційної прокуратури.

Сьогодні Апеляційна Палата Вищого антикорупційного суду залишила без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту на рішення суду першої інстанції від 13.08.2021 про визнання необґрунтованими активи у сумі понад 1,2 млн гривень, що належать народному депутату України Іллі Киві.

Таким чином, апеляційний суд підтримав позицію прокурора САП та залишив без змін рішення ВАКС, яким визнано необґрунтованими активів у сумі понад 1,2 млн гривень, що належать Іллі Киві, та стягнуто їх відповідно до українського законодавства в дохід держави.

Нагадаємо, нардеп за оренду об’єктів нерухомості (жомова яма) протиправно отримав 1 242 236 гривень. Ще 10 тис. гривень було зараховано на банківський рахунок депутата як комісійні доходи за проведення безготівкових банківських операцій.

Представництво держави в суді у цій справі здійснювалось прокурорами САП.


Нагадаємо, що проти народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Іллі Киви відкрито кримінальне провадження через стрілянину з автомата.

Про це у вчора заявила генпрокурорка Ірина Венедіктова під час спільної наради керівників правоохоронних та інших держорганів.

Щодо народного депутата у нас є справи, і їх, у принципі, щодо цього народного депутата є досить багато. Я не можу щодо кожного внесення до ЄРДР виходити і про щось говорити та коментувати. Коли в схожих справах йде залучення, у нас має бути хоча б експертиза. Без них нема про що говорити. Коли я маю хоча би проміжний результат, то я про це говорю”, – заявила вона.

Це вже не перше кримінальне провадження щодо психічнохворого нардепа Іллі Киви, але раніше це не давало жодних результатів і психічнохворий Кива знаходиться на волі та продовжує плювати на закон.

вибір редакції
Читайте також:
Психічнохворий кандидат неук Кива заявляє, що влада намагається його ліквідувати
03 листопада, 08:45
Зрозумівши, що грошей не дають, психічнохворий вирішив привернути увагу до своєї персони, розбивши незаконно встановлені дошки.
22 жовтня, 12:15
До Державного бюро розслідувань було подано чергову заяву про злочин вчинений нардепом від ОПЗЖ Іллею Кивою
19 жовтня, 11:15
Суд обрав запобіжний захід ветерану російсько-української війни Михайлу Майману.
11 жовтня, 16:05
Іллю Киву виганяють з ОПЗЖ
08 жовтня, 11:05
Ситуація з жомовою ямою нічому не навчила Іллю Киву. Він просто не вміє жити за законом.
29 вересня, 14:25