​Проти Матіоса відкрито дисциплінарне провадження

УКРАЇНА
16.08.2017, 07:45
​Проти Матіоса відкрито дисциплінарне провадження

За зверненням українського представництва міжнародної антикорупційної мережі Transparency International, кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів було відкрито дисциплінарне провадження щодо головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Про це повідомляє Transparency International Україна.

«Після того, як 25 травня 2017 року Головний військовий прокурор Анатолій Матіос на своїй персональній сторінці у Facebook розмістив у загальному доступі інформацію з використанням нецензурної лексики, ТІ Україна звернулася до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з дисциплінарною скаргою про неналежну поведінку Анатолія Матіоса. Адже це є порушенням вимог статті 16 Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів» — Transparency International.

Окрім цього, 23 червня 2017 року, журналіст Aleksei Bobrovnikov публічно повідомив про те, що Анатолій Матіос пропонував йому $10000 за підготовку журналістського сюжету про висвітлення ходу розслідування у конкретному кримінальному провадженні у вигідному для себе світлі. Це є порушенням вимог статей 16, 21, 28 Кодексу професійної етики та поведінки прокурорів.

Нагадаємо, Анатолій Матіос відверто розповів у інтерв’ю «ТСН» про свою любов до вареників, мамалиги та татуювань.

Володимир Охріменко