Протягом трьох років голландська компанія Geesinknorba отримає 300 водневих вантажівок

СВІТ
07 січня, 17:57
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Фото: h2-view

Завдяки водневим сміттєвозам відходи вивозитимуться практично безшумно

Американський автовиробник Hyzon Motors підписав із голландською компанією зі збору сміття Geesinknorba угоду про постачання своїх інноваційних водневих вантажівок. Згідно з умовами трирічного контракту, Hyzon поставить до Нідерландів 300 вантажних автомобілів великої вантажопідйомності, – інформує портал H2 View.

У Geesinknorba підкреслили, що вивіз сміття є особливо відповідним застосуванням для важких вантажівок на водневих паливних елементах – вантажні електромобілі на акумуляторах і паливних елементах значно тихіше традиційних сміттєвозів зі звичайними дизельними двигунами.

Більш того, вантажівки Hyzon на водневих паливних елементах можуть легко задовольнити такі експлуатаційні вимоги до сміттєзбиральних машин, як робота підйомників та гідравлічної системи ущільнення відходів – не потрібні додаткові акумулятори.

«Партнерство з Geesinknorba будується на нашому загальному розумінні того, що екологічно безпечний збір сміття може вплинути на декарбонізацію спільнот та покращення якості життя в наших житлових кварталах», – повідомив генеральний директор Hyzon Motors Кріс Найт.

Читайте також:
Війна
Через бомбардування окупантами Азовсталі є загроза повного вимирання біоресурсу Азовського моря.
18 травня, 21:05
Світ
Найбільша річка Європи та "національне надбання" РФ у жахливому стані: замість осетрів у водоймі нині плавають купи небезпечного сміття.
18 лютого, 06:59
Світ
Це вже шостий рік поспіль, коли попередній рекорд був побитий
11 січня, 20:40
Світ
Цей кратер горить уже 50 років
09 січня, 13:52
Світ
На будинки припадає 70% викидів парникових газів у місті.
31.12.2021, 10:49