Провал операції Авеню

ВІЙНА
21.12.2022, 18:05
Провал операції Авеню

"Вагнерівці", затримання яких було "злите" Зеленським і Єрмаком у 2020 році, засвітилися на війні проти України

На війні в Україні засвітилися члени приватної воєнної компанії "Вагнер", затримання яких було "злите" Зеленським і Єрмаком у 2020 році у Мінську. Декілька бойовиків, яких вдалося ідентифікувати, дотепер здійснюють воєнні злочини проти України.

Їхні особи розкрили українські ЗМІ, що провели власне розслідування під назвою "Оркестр" вбивць. Серед тих, хто воює проти України в ПВК "Вагнер" і кого затримували у Білорусі у 2020 році, названо такі імена:

– Максим Кошман на прізвисько "Коршун", 41 рік. Із 2014-го є позаштатним бійцем ПВК "Вагнера". В Україні проти нього зареєстровано кримінальне провадження через участь у незаконному збройному формуванні під час псевдореферендуму в Слов’янську в 2014 році.

Після деокупації міста українськими військами втік до Горлівки, де отримав паспорт росії. Судячи з його соцмереж, бойовик досі проживає у так званій "ДНР", отримував нагороди від терористів.

Провал операції Авеню_1

– Геннадій Фетісов – раніше служив у підрозділі "Беркут" української міліції, а наразі проживає в терористичній "ДНР" та воює проти України. Активно підтримував у соцмережах початок "спецоперації" і псевдореферендум.

Провал операції Авеню_3

– Володимир Селіхов – підтримує війну росії проти України, хоча майже не публікує у соцмережах фото з війни. Лише кілька у формі та із російським прапором. Інші – у цивільному, але у коментарях він пояснює, що фото старі.

Провал операції Авеню_5

– Андрій Чернишов брав участь у захопленні Луганського аеропорту влітку 2014-го. Перебуває у списку СБУ, як найманець, який був доставлений до Сирії на ракетному крейсері "Варяг" і воював у цій країні. В 2022-му повернувся воювати проти України і влітку загинув.

Провал операції Авеню_7

– Антон Вахтуров – уродженець республіки Комі. Ліквідований на війні проти України. Був одним з учасників страти цивільного у Сирії, коли "вагнерівці" закатували беззбройного чоловіка, відрізали йому голову, розтрощили її кувалдою та спалили тіло. Весь процес бойовики знімали на відео.

Провал операції Авеню_9

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що Володимир Зеленський та Андрій Єрмак "злили" затримання терористів з ПВК "Вагнера", чим зірвали закінчення ретельно підготованої операції "Авеню".

Зеленський та його оточення мають понести кримінальну відповідальність за зрив ретельно підготовленої, надважливої в політичному та геополітичному сенсі спецоперації проти путінських терористів.

Читайте також:
Політика
"Мені соромно за цю пресконференцію": Еліот Хіггінс лаконічно відповів Володимиру Зеленському.
26.11.2021, 15:00
Політика
Вже росіяни вголос кажуть, що там ваш Тимофеєв робить ?
23.11.2021, 13:41
Полтава
Вагнергейт, або справа Вагнерівців, збільшення податку на автівки, хто наживається на Covid 19
21.11.2021, 20:28
Політика
Яніна Соколова наголошує, що оприлюднені документи «ви не бачили ніде»
18.11.2021, 16:56
Політика
Операція з “вагнерівцями” відбувалася “з відома та очікуваної підтримки Сполучених Штатів Америки”.
08.09.2021, 15:24
Опінії
Слуга неукраїнського народу абсолютно свідомо зриває нашу співпрацю з Заходом, переслідуючи інтереси Росії.
25.06.2021, 16:42