“Відмазки” Зеленського щодо вагнерівців не справили враження на засновника BELLINGCAT

ПОЛІТИКА
26.11.2021, 15:00
“Відмазки” Зеленського щодо вагнерівців не справили враження на засновника BELLINGCAT
Фото: Телеграф

"Мені соромно за цю пресконференцію": Еліот Хіггінс лаконічно відповів Володимиру Зеленському.

Еліот Хіггінс — засновник вебсайту журналістських розслідувань BELLINGCAT, що спеціалізується на фактчекінгу та розвідці відкритих джерел, ретвітнувши пряму цитату Зеленського "мені соромно за цю спецоперацію" (щодо затримання в липні 2020 року під Мінськом групи з понад 30 росіян, причетних до так званої "приватної військової компанії Вагнера"), написав: "мені соромно за цю пресконференцію".

Трохи раніше Хри́сто Гро́зев — розслідувач  BELLINGCAT процитував відповіді Зеленського, на сьогоднішній пресконференції, щодо колишнього глави військової розвідки Бурби, зокрема натяки Зеленського на те, що Бурба корумпований і був на не на тому боці під час повстання на Майдані.

І це, відповідно, разом "з великими міжнародними ризиками", які несла спецоперація, є причиною її відтермінування, стверджує Зеленський.

За його сумнівними словами чомусь існувала загроза погіршити стосунки з президентом Туреччини, яка насправді підтримувала спецоперацію.

А відтермінування спецоперації, нагадаємо, призвело до її зриву. І, відповідно, до погіршення стосунків із США та тією ж Туреччиною, які мали нагоду переконатися у ненадійності нинішнього керівництва України.

Отже, очевидно, що Еліот Хіггінс, коли говорив що йому соромно, мав на увазі ці дитячі "відмазки" Зеленського (іншими словами це і не назвеш) щодо "згортання" міжнародної спецоперації.

Як і очевидним є те, що жоден Бурба не міг завадити президенту великої країни завершити спецоперацію успішно, якби у нього була б на те політична воля.


 

Читайте також:
Політика
Вже росіяни вголос кажуть, що там ваш Тимофеєв робить ?
23.11.2021, 13:41
Полтава
Вагнергейт, або справа Вагнерівців, збільшення податку на автівки, хто наживається на Covid 19
21.11.2021, 20:28
Політика
Яніна Соколова наголошує, що оприлюднені документи «ви не бачили ніде»
18.11.2021, 16:56
Політика
Операція з “вагнерівцями” відбувалася “з відома та очікуваної підтримки Сполучених Штатів Америки”.
08.09.2021, 15:24
Опінії
Слуга неукраїнського народу абсолютно свідомо зриває нашу співпрацю з Заходом, переслідуючи інтереси Росії.
25.06.2021, 16:42
Політика
Правозахисники виступили з критикою законопроекту 5050-1
19 травня, 15:25