Провулками кривавого «Кварталу 95»

Опінії
04 лютого, 18:19
Провулками кривавого «Кварталу 95»
Фото: Twitter

Володимир Зеленський і його команда блазнів роблять усе для того, щоби ми програли війну росії. Якщо їх не зупинити, нам загрожує винищення.

Журналіст, політичний аналітик

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Пригадуєте, як Зеленський солоденько стелив: «Ми — ваші слуги, ви всі — президенти! Давайте порадимось, кого мені призначити міністром». Ох, і на*балово!

А тим часом владу зграя захопила і нарід послала нах... Вові кажуть факти, як брат Дрюні Єрмака торгує посадами, — Вова мовчить; батько ж Єрмака працює на ГРУ МО РФ, — і знову тиша.

Чому Єрмак працевлаштував в Офіс Президента виключно ригів Януковича? — Ой, не чує баба Зєля, мовчить як риба. У Конґресі США неоднозначно кажуть: «Єрмак-Козир агент Кремля», — у відповідь тиша.

Натомість у Кремлі потирають ратиці від задоволення... Але, коли бойові солдати, офіцери, генерали, Західні парттнери, більшість народу кажуть — не чіпай Головнокомандувача — заздрісний, самозакоханий, мстивий паяц із московських саун та ухилянт схотів терміново прибрати Генерала.

На москві рукоплескають! Так на кого ж працює Буратіно?

І на останок показове, про наслідки вояжу Єрмака до Вашинґтону та 
ігри у хованки Зеленського з Єрмаком під час візиту заступника державного секретаря Вікторії Нуланд.

Наступного тижня Конґрес США проголосує за виділення $17 мільярдів допомоги Ізраїлю без України. Не Заходу пальчиком махайте, а кулаками у бік ригів ОПи, яка прагне нашої з вами капітуляції.

Провулками кривавого «Кварталу 95»_1
Читайте також:
Політика
Володимир Зеленський зробив заяву про ухилянтів від мобілізації
12 квітня, 10:00
Позиція
Бо тоді від годівниці буде відлучена злодійкувата команда 5-6 менеджерів, яка вперто й послідовно розвалює фронт.
10 квітня, 10:05
Опінії
За підсумками п’яти років необхідно звітувати. За кожен пункт програми. За кожну свою дію. За результати та наслідки.
02 квітня, 09:37
Політика
Влада Азербайджану відмовилася приймати найвеличнішого лідора Всесвіту
01 березня, 15:09
Опінії
Двох сестер повернули із окупованої Луганської області: вони майже два роки не бачили маму. Зеленському по цимбалах, його діти в безпеці.
26 лютого, 16:45
Опінії
Більшість населення України — інфозалежні люди без критично-логічного мислення. І це біда, яка масштабується на тлі воєнних поразок.
22 лютого, 13:45