Проєкт «Нехворощанської дільничної лікарні» поставлено на паузу

ПОЛТАВА
25.09.2019, 07:40
Проєкт «Нехворощанської дільничної лікарні» поставлено на паузу

У понеділок, 23 вересня, у кабінеті голови Нехворощанської об'єднаної територіальної громади відбулась нарада з приводу закритого навесні поточного року терапевтичного відділення — структурного підрозділу Новосанжарської центральної районної лікарні.

Відповідний звіт оприлюднено на сторінці Нехворощанської ОТГ у соціальній мережі Facebook. Присутні фахівці з медичної справи також мали змогу висловитися й щодо озвученого головою громади проєкту «Нехворощанської дільничної лікарні».

Повідомляється, що для селища і навколишніх населених пунктів забезпечення громадян доступом до первинної та невідкладної медицини є нагальною потребою. Проте питання відкриття лікарні у Нехворощі в умовах чинного законодавства є неможливим.

«Так запевняли нас в усіх високих кабінетах, де ми бували з нашою проблемою за останні кілька місяців. Мені особисто теж дуже хотілося б зберегти лікарню, щоб вона функціонувала не гірше, ніж 20-30 років тому, але від нас це, на жаль, сьогодні не залежить», — підсумував голова Нехворощанської ОТГ Юрій Мовчан.

Водночас усі учасники наради одностайно погодилися з думкою, що треба повернутися до відкриття при територіальному центрі відділення соціальної реабілітації людей похилого віку. Відповідне рішення буде рекомендовано до розгляду депутатам Нехворощанської ОТГ на найближчій сесії.

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18