Пшениця витісняє неліквідне жито з полтавських полів

ПОЛТАВА
14.10.2014, 10:50
Пшениця витісняє неліквідне жито з полтавських полів

Аграрії Полтавської області розширюють площі, які відводять під засівання озимої пшениці цієї зими. Разом з цим селяни сіють рекордно мало жита.

На сьогодні озимої пшениці на Полтавщині посіяли 257 тисячі гектарів, що на 30 тисяч гектарів більше минулорічної площі. Всього заплановані під засівання різними ґатунками 275 тисяч гектарів.

При цьому в області планують посіяти менше озимого жита ніж було всі попередні роки.

Перекроїти частки зернових культур на своїх полях аграріїв змусили ціни, що встановилися на ринку – пояснює директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов: «Попиту на жито немає. Ціна наразі становить 1300 гривень за тонну – це ціна, яка навіть не покриває собівартості».

За словами чиновника цінова політика на жито на сьогодні економічно невигідна.


Читайте також:
Полтава
Офіційний Берлін веде переговори зі США про продовження дії дозволу на звільнення від санкцій.
30 жовтня, 19:00
Полтава
Викрито ексочільника ДПС України Олейнікова Євгенія та заступницю начальника ГУ ДПС у Полтавській області Новоженіну Наталію.
24 жовтня, 11:31
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35
Полтава
Кременчук вшановує композитора Сергія Горюновича.
02 жовтня, 13:14
Полтава
Коли директор — теща: як працює «родинна математика» у школі.
28 вересня, 11:09