Психічнохворим фантазером Кивою займуться лікарі з НАЗК

КРИМІНАЛ
07.10.2020, 12:05
Психічнохворим фантазером Кивою займуться лікарі з НАЗК
Фото: Google

Розкішний спосіб життя народного депутата-українофоба не відповідає задекларованим ним статкам.

Про це поінформували 6 жовтня на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Зазначається, що причиною пильної уваги до особи Киви з боку НАЗК стали численні звернення громадян і відповідні матеріали у ЗМІ.

«Ми дякуємо журналістам та небайдужим українцям за бажання бути частиною подолання корупції в державі. Сподіваємося, що наша робота за їхніми запитами спонукатиме все більше громадян викривати можливі випадки недекларування майна та повідомляти про них державним органам», – прокоментував ситуацію голова НАЗК Олександр Новіков.

Нагадаємо, що уродженець Полтави психічнохворий корупціонер Ілля Кива крім незадекларованих мільйонів причетний до відвертого криміналу.

Так, упродовж 2014-2015 років теперішній нардеп із лав ОПЗЖ тримав руку на пульсі збуту наркотиків на Донбасі, а також замовив підпал авто головного редактора "Останнього Бастіону", про що раніше повідомлялося.

Читайте також:
Війна
Мільярдні FPV без «Прозорро»: що відбувається за зачиненими дверима оборонних закупівель
вчора, 14:05
Політика
БЕБ розслідує схему «Укренерго» з виведення коштів через фіктивну реконструкцію Чорнобильської лінії.
вчора, 07:45
Кримінал
Про підозру оголошено 110 військовослужбовцям і цивільним особам.
02 лютого, 16:27
Світ
Правоохоронці затримали чоловіка за підозрою в хабарництві при виконанні контрактів для НАТО й США.
02 лютого, 15:01
Політика
Основний напрямок їхньої діяльності – виробництво військової техніки і її продаж.
01 лютого, 10:38
Кримінал
За даними НАБУ, він зі спільниками у 2023 році організував незаконне переправлення цигарок з України до ЄС.
30 січня, 20:29