Пуйло планує десантувати «п'яту колону» на Західній Україні

ВІЙНА
10.03.2022, 19:39
Пуйло планує десантувати «п'яту колону» на Західній Україні

Звертаємося до спеціальних служб України посилити перевірки на кордоні та убезпечити життя громадян від "перефарбованих патріотів"!

Виконавці волі кремлівського бункерного щура взялися формувати групи зі складу осіб із громадянством України, але з проросійськими поглядами для подальшого повернення на батьківщину.

Про це з посиланням на власні джерела повідомив український політичний і економічний оглядач Олександр Коваленко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

На його переконання, так звані "загони репатріантів" нині утворюють у Білорусі, котрі через територію Польщі мають за завданням Кремля повернутися в Україну для вчинення диверсій і саботажу.

«За наявною у мене інформацією, спецслужби РФ і РБ повертатимуть зрадників під легендою бажання вступити до лав ЗСУ і ТрО для захисту батьківщини. На сьогодні російські спецслужби відчувають нестачу оперативної інформації з лав українських силових структур. Такі групи агентів, за задумом Москви, повинні забезпечувати окупантів всією необхідною інформацією. Крім того, ці персонажі покликані будуть здійснювати саботаж і диверсії в тилу. З урахуванням досить відкритої форми прийому до лав ЗСУ і ТрО проникнення таких елементів як має високу ймовірність, а й несе щонайменше високі ризики», – зазначив Олександр Коваленко.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", помічника народного депутата від президентської партії "Слуга народу" підозрюють у державній зраді.

Читайте також:
Політика
Попередник Володимира Зеленського на головній державній посаді санкціонував масштабне роззброєння вітчизняної армії під час війни.
09.07.2022, 19:27
Кримінал
Чим довше триває повномасштабна війна, тим частіше стали виявлятися численні факти колаборації вітчизняних поліціянтів з агресором.
16.06.2022, 20:27
Кримінал
Громадянин України, який допомагав ворожій орді знищувати столицю нашої Батьківщини, постане перед судом за зраду.
01.04.2022, 17:30
Війна
Бойовик відповідав за розташування снайперських позицій окупантів.Відео
29.12.2021, 12:12
Світ
Натрапивши на польських прикордонників, порушники втекли у бік Білорусі.
03.11.2021, 15:32
Політика
Екс-перший заступник Генпрокурора також вимагає відстежувати можливості умисних заражень внаслідок диверсійних операцій.
27.10.2021, 15:00