Пустовгар програв апеляцію. ОНОВЛЕНО

ПОЛТАВА
23.10.2014, 08:44
Пустовгар програв апеляцію. ОНОВЛЕНО

Директора Департаменту з інформаційної діяльності Полтавської облдержадміністрації повинен у триденний строк залишити посаду і сплатити штраф.

Апеляційний суд Полтавської області 22 жовтня відмовив в задоволенні апеляції Олегу Пустовгару та залишив ухвалу попередньої інстанції без змін. Суддя вирішала, що у діях Олега Пустовгара мав місце конфлікт інтересів коли він засідав у комісії яка обирала громадську організацію - переможницю на бюджетні кошти.

Громадська організація «Молода Просвіта», засновником якої був Олег Пустовгар, а керінвиком брат його дружини, отримала державне фінансування у розмірі17 тисяч гривень на сумнівний проект патріотичного виховання. Пустовгар, як член комісії, під час конкурсу поставив йому найвищі бали.

Сам чиновник намагався довести в суді, що на час проведення конкурсу не мав стосунку до організації і не знав що вона пов’язана з його родичем. Проте суд визнав конфлікт інтересів у тому, що Пустовгар мав вплив на визначення переможця.

З огляду на те, що вирок винесений за «корупційною статтею» Олег Пустовгар також позбавлений права обіймати державну посаду протягом 3 років. Проте він ще може подати касацію до Верховного суду, але рішення суду першої інстанції вже має виконувати.

ОНОВЛЕНО: Голова Полтавської облдержадміністрації Віткор Бугайчук повідомив, що станом на сьогоднішній ранок рішення суду в ОДА не надійшло. Тому Олег Пустовгар продовжує виконувати свої обов’язки. «У суду є 10 днів щоб надіслати рішення. Коли воно буде – будемо його виконувати» - прокоментував губернатор питання про час звільнення Пустовгара.


Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
20 лютого, 10:52