Пустовгар програв апеляцію. ОНОВЛЕНО

ПОЛТАВА
23.10.2014, 08:44
Пустовгар програв апеляцію. ОНОВЛЕНО

Директора Департаменту з інформаційної діяльності Полтавської облдержадміністрації повинен у триденний строк залишити посаду і сплатити штраф.

Апеляційний суд Полтавської області 22 жовтня відмовив в задоволенні апеляції Олегу Пустовгару та залишив ухвалу попередньої інстанції без змін. Суддя вирішала, що у діях Олега Пустовгара мав місце конфлікт інтересів коли він засідав у комісії яка обирала громадську організацію - переможницю на бюджетні кошти.

Громадська організація «Молода Просвіта», засновником якої був Олег Пустовгар, а керінвиком брат його дружини, отримала державне фінансування у розмірі17 тисяч гривень на сумнівний проект патріотичного виховання. Пустовгар, як член комісії, під час конкурсу поставив йому найвищі бали.

Сам чиновник намагався довести в суді, що на час проведення конкурсу не мав стосунку до організації і не знав що вона пов’язана з його родичем. Проте суд визнав конфлікт інтересів у тому, що Пустовгар мав вплив на визначення переможця.

З огляду на те, що вирок винесений за «корупційною статтею» Олег Пустовгар також позбавлений права обіймати державну посаду протягом 3 років. Проте він ще може подати касацію до Верховного суду, але рішення суду першої інстанції вже має виконувати.

ОНОВЛЕНО: Голова Полтавської облдержадміністрації Віткор Бугайчук повідомив, що станом на сьогоднішній ранок рішення суду в ОДА не надійшло. Тому Олег Пустовгар продовжує виконувати свої обов’язки. «У суду є 10 днів щоб надіслати рішення. Коли воно буде – будемо його виконувати» - прокоментував губернатор питання про час звільнення Пустовгара.


Читайте також:
Поліція Полтавщини сьогодні веде посилене патрулювання. Правоохоронці підходять до людей у парках і попереджають про карантинні обмеження.
13:15
Надійшли результати аналізів медиків пульмонологічного відділення Першої лікарні Кременчука. Всі негативні.
12:40
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55