путін готується до війни в Європі

Опінії
17 травня, 12:05
путін готується до війни в Європі

Поки світ прикутий до переговорів між рф і Україною, путін зосереджений виключно на війні.

Український політик і дипломат, один з авторів Конституції України

Колосальними темпами рф нарощує війська на північному напрямку. За оцінками фахівцями йдеться про 500-600 тис. військових. Відновлюються старі військові бази, будуються склади, проходять навчання.

путін готується до війни в Європі_1

Це підтверджують розвідки різних європейських країн та супутникові знімки. путін готується до ударів з суші, моря і повітря.

Основні цілі: Норвегія, Швеція, Фінляндія, Естонія, Литва, Латвія. Ворог планує захопити острів Готланд – ворота Балтики, через які здійснюється контроль за усіма судами. Це не одна операція, а численні і добре інтелектуально розроблені плани.

Як готується рф? Чому саме так планує вдарити путін? Яку можна очікувати реакцію скажімо від Угорщини і Словаччини? Чи готовий до цього альянс НАТО? Які висновки зроблені світом після нападу рф на Україну?

Про все це пише Mail online на основі даних розвідок.

Читайте також:
Війна
Минулого тижня винищувачі НАТО під час патрулювання в країнах Балтії тричі перехоплювали російські літаки, які порушили правила польотів.
08:38
Війна
«Геополітичний день бабака»: Європа повторює власні помилки.
05 жовтня, 20:29
Війна
Міністр внутрішніх справ Добріндт оголосив про плани створити спецпідрозділ федеральної поліції, який займатиметься протидією дронам.
05 жовтня, 09:00
Війна
Вони мають збивати дрони та літаки.
05 жовтня, 07:42
Війна
Через кілька розвідувальних дронів Мюнхенський аеропорт припиняв свою роботу.
04 жовтня, 16:07
Війна
Уранці 3 жовтня над бельгійською військовою базою Ельсенеборн помітили 15 невідомих дронів.
03 жовтня, 14:22