путін на операційному столі?

ВІЙНА
16 травня, 10:38
путін на операційному столі?

Підготовлені «консерви» та двійники

Кремлівські інсайдерські джерела стверджують, що путін лягає на операцію (або вже прооперований), і що на час його відсутності країною правитиме Патрушев.

За даними телеграм-каналу «Генерал СЗР», (який колишній член резидентури КДБ у Вашингтоні Юрій Швець вважає каналом активних заходів ФСБ), 12 травня було завершено підготовку до медичної операції.

До цього ж терміну були підготовлені всі необхідні інформаційні заходи щодо прикриття відсутності путіна у Кремлі.

Було підготовлено свіжі «консерви» з короткими виступами бункерного щура, відео участі путіна у нарадах, реакція на заздалегідь заплановані події, схвалення ротацій, підписи указів, схвалення та осуд різних чиновників.

За оцінками організаторів інформаційного прикриття, заготовок має вистачити щонайменше на 10 днів. Попри те, що лікарі прогнозують відновлення путіна після операції протягом 2-5 днів до стану, коли його можна буде показуватися публіці, вирішили перестрахуватися.

Пересування путіна у разі потреби імітуватиме один із двох дублерів-двійників. Також підготовлено можливість "проходу" дублера перед публікою.

Також до 12 травня було визначено час операції. Вона мала пройти вночі, у проміжку з 1:00 до 2:00. Відомо, що медичний персонал був приведений у стан негайної готовності в ніч з 12 на 13 травня, проте досі невідомо було проведено операцію чи вона ще готується.

При цьому, стверджують інсайдерські джерела, лікарі наполягали на негайній операції.

Також відомо, що серед медиків є виключно російські фахівці, які пройшли багаторівневу перевірку.

Наглядати за країною, на час недієздатності путіна призначено Миколу Патрушева, це рішення було обумовлено заздалегідь, всі ключові фігури в оточенні кремлівського ватажка в курсі.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
На росії хочуть набирати контрактників прямо після школи
вчора, 16:35
Війна
Пожежа сталася сьогодні вранці близько 8:45
22 червня, 11:08
Світ
Вчорашній "хлопок", ймовірно, спричинить підвищення цін у світі на блакитне паливо.
17 червня, 16:45
Світ
Міністерство нападу рф повідомило про масштабні навчання під Калінінградом: залучені близько 60 військових суден і 40 літаків
09 червня, 13:38
Світ
російський диктатор боїться чи хворий? - The Sun
09 червня, 12:34
Світ
"Армія не може продовжувати втрачати таку кількість людей. У неї закінчуються війська, закінчуються ракети, закінчується все"
05 червня, 13:15