Путін не піде у наступ до запуску «Північного потоку-2»

СВІТ
14.12.2021, 10:35
Путін не піде у наступ до запуску «Північного потоку-2»
Фото: Facebook

Кремлівський "бункерний щур" триматиме носа по вітру і не розпочне масштабної війни в Україні, бо газовий ґешефт дорожче за рейтинги.

Таку думку на своєму Telegram-каналі виклав опозиційний російський політолог і журналіст Павєл Пряніков, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, нова влада Німеччини в особі міністра закордонних справ Анналени Бербок прямо пригрозила Владіміру Путіну закриттям проєкту "Nord Stream 2" у разі, якщо країна-агресор піде у наступ.

«Голос німецьких "Зелених" за підтримки "Вільних демократів" у Бундестазі заявила, що газогін по дну Балтійського моря не запустять раніше вересня 2022 року, а може і пізніше. Щойно сформований уряд ФРН вважає, що це питання не є актуальним на сьогодні. Що це означає? А те, що Росія з високою ймовірністю не розпочне великої війни проти України», – переконаний журналіст Павєл Пряніков.

При цьому російський політолог додає, наразі Кремль тримає переважну частину німецької еліти на короткому повідці коштом великих валютних вливань.

Відтак слід очікувати дипломатичного тиску Берліна на Київ у питаннях одностороннього виконання Україною кабальних Мінських домовленостей.

«Особисто мені здається, що панівні купці РФ теж перебувають на випробувальному терміні, бо їхні основі рахунки – у західних банках. І незабаром ми маємо побачити, як ліберал-чекісти з Кремля підуть назад у протистоянні з українським Диким Полем, але вимагатимуть за це подвійну ціну», – підсумував журналіст Павєл Пряніков.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", на сьогодні у Києва є виключна прерогатива об'єднати ворожі путінському режиму сили й виступити єдиним фронтом проти Москви.

Читайте також:
Світ
Диктаторський режим Олександра Лукашенка не здатен здійснювати самостійні рішення, адже Мінськом напряму керує Москва.
10 травня, 19:12
Світ
БПЛА було знайдено за 100 кілометрів на південь від українського кордону
14 березня, 20:25
Війна
Об’єднані сили контролюють ситуацію та адекватно реагують на потенційні загрози з боку орди
22 лютого, 19:03
Політика
Верховна Рада України негайно мусить звернутися до іноземних парламентів і міжнародних парламентських асамблей, вимагаючи санкцій.
22 лютого, 09:24
Війна
Агресори в цьому мають величезний досвід набутий роками
21 лютого, 10:07
Війна
Станом на 11 годину поточної доби московити 25 разів порушили режим припинення вогню
19 лютого, 15:47