путін помилував росіянина, який жорстоко зґвалтував та вбив 23-річну дівчину

ВІЙНА
11.11.2023, 17:28
путін помилував росіянина, який жорстоко зґвалтував та вбив 23-річну дівчину

Її батьки дізналися про це через пів року.

Мешканець Кузбасу Владислав Канюс, якого засудили до 17 років за вбивство 23-річної Віри Пехтєльової, отримав помилування указом президента московії путіна у квітні 2023 року.

Про це повідомила матір дівчини Оксана Пехтєльова у коментарі Сибір.Реалії.

«Мало того, що випустили достроково виродка, який закатував людину до смерті — ще й зброю йому в руки дали! За документом виходить, коли його етапували у квітні до Ростовської області, ще перед відправкою до України, його вже помилували. І ми з цим рішенням влади нашої країни нічого зробити не можемо, поки це все триває. Тільки мовчки спостерігати, як цей виродок живе своє життя, після того, як відібрав його у моєї дочки. Навіть не поранений. Ось така справедливість у нашій країні, такі «герої» — повідомила жінка.

Вона зауважила, що Канюс не відбував покарання в установах ФСВП Ростовської області, а помилування отримав указом президента 27 квітня 2023 року.

путін помилував росіянина, який жорстоко зґвалтував та вбив 23-річну дівчину_1

За словами Оксани Пехтєльової, вона з чоловіком намагалися з'ясувати, чи можна опротестувати рішення про помилування вбивці, але їм відмовили.

Кемеровський обласний суд визнав Владислава Канюса винним у вбивстві своєї колишньої дівчини з особливою жорстокістю 28 липня 2022 року. Він виправдав його за статтею про зґвалтування та не притягував його до відповідальності за незаконне позбавлення волі. Канюса засудили до 17 років колонії, а також зобов'язали виплатити 1,5 млн руб (585 тис грн) компенсації рідним загиблої Віри Пехтєльової.

За даними слідства, Канюс кілька годин катував Пехтєльову перш ніж вбити. Сусіди кілька разів викликали поліцію, але наряд не приїхав. П'ятеро поліцейських пізніше отримали умовні терміни у справі про недбалість.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36
Війна
Московити зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території росії.
21 лютого, 15:56
Мистецтво
Шедеври світового мистецтва, незаконно привласнені московитами, опиняються за безцінь у приватних колекціях. Українська дипломатія мовчить.
20 лютого, 06:07
Війна
ГУР потопили великий десантний корабель окупантів «Цезар Куніков».
14 лютого, 09:05
Війна
путінські олігархи продовжують відмовлятися від громадянства московії
08 лютого, 15:11
Війна
Лише третина росіян готова розділити моральну відповідальність за вбивства мирних українців.
07 лютого, 16:34