Путін уже програв війну, мобілізація «гарматного м'яса» його не врятує

Опінії
02 травня, 09:38
Утилізована русня у Маріуполі (квітень 2022 року)
Утилізована русня у Маріуполі (квітень 2022 року)

Росія немає ресурсів для проведення загальної мобілізації та ведення тривалої війни. Країна-бензоколонка здулася.

Журналіст, оглядач

В армії росії майже немає важкого озброєння, транспорту не вистачає, загальна мобілізація провалюється. Надії Путіна затягнути війну в Україні не виправдовуються.

Натомість наші війська звільнили Кутузівку і Момотове Харківської області. Ці села обороняли підрозділи стрілецького батальйону 1-го армійського корпусу, сформованого з мобілізованих на території Донецької області, з-поміж них були люди з бойовим досвідом, розгорнули оборону, закопалися.

У короткій атаці знищено понад 30 військовослужбовців супротивника, решта втекла, є полонені. Озброєння супротивника засобами зв'язку бідне.

Села обплутані проводами польових телефонів ТА-57, радіозв'язку для мобілізованих у ЗС РФ немає, бронежилетів їм не видали, каски сталеві, більшість без аптечок взагалі. А ті, у кого є стандартні аптечки ЗС РФ, то наші їх як трофеї не беруть, джгути Есмарха у нас нікому не потрібні.

Багато піхотної зброї, але нічого сучасного. Важке озброєння власне відсутнє, транспорту не вистачає, цивільні машини дуже погані.

Жодних постач озброєнь для них немає. Тому якою може бути загальна мобілізація російської армії – видно на прикладі мобілізованих "ДНР".

Путін не має зброї для сотень тисяч невмотивованих і погано навчених солдатів. Озброювати росіян також як і "ДНР", інших ресурсів у них немає.

Підсилити свою армію Путін не має достатніх ресурсів.

Загалом надії Путіна затягнути війну в Україні не виправдовуються. Відразу після того, як ленд-ліз для України піде широким потоком, українська армія поступово отримає перевагу в озброєнні, а російська армія отримає найнищівніший розгром в історії XXI століття.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Україні не вигідно відкривати фронт з Білоруссю. А от з росією ми й так воюємо, тільки чомусь обираємо війну лише на нашій території.
29 червня, 17:09
Війна
Окупанти просто ведуть масові обстріли, не обов’язково отримуючи потрібний ефект
16 червня, 15:45
Війна
Загрози з боку республіки Білорусь посилюються, оскільки самозваний президент сусідньої країни не полишає спроб відкрити "другий фронт".
09 червня, 20:47
Війна
Кожен, хто пропонує Україні відмовитися від будь-якого міліметра власної суверенної території, порушує національні цінності та інтереси США.
06 червня, 20:32
Світ
Ексглава НАТО закликав європейців негайно припинити фінансувати "військову машину путіна" та зупинити імпорт нафти та газу з рф
21 травня, 15:50
Війна
Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.
13 травня, 07:09