Путін відвідає кліматичний саміт на запрошення Байдена

СВІТ
20 квітня, 10:23
Путін відвідає кліматичний саміт на запрошення Байдена
Фото: Google

Стягнення багатотисячного російського війська до кордонів України має допомогти агресору просувати свій наратив на міжнародній арені.

Таку інформацію оприлюднило провідне пропагандивне видання РФ "РИА Новости" з посиланням на пресслужбу Кремля.

Захід за участі 40 світових лідерів відбудеться 22-23 квітня у форматі відеоконференції з подачі президентської адміністрації Джозефа Байдена.

«Владімір Путін має намір викласти на саміті підходи Росії у контексті налагодження широкого міжнародного співробітництва, спрямованого на подолання негативних наслідків глобальної зміни клімату», – стисло заявили у Кремлі.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", російські агресори відновили риторику 7-річної давнини й уже обіцяють запровадити польові розстрільні суди на окупованих територіях України.

Читайте також:
А тепер виважено і не поспішаючи спускаємося з гори ...
08 травня, 16:55
Володимир Зеленський, Ґітанас Науседа, Еґілс Левітс ​і Керсті Кал'юлайд ​візьмуть участь у святкуванні польського Дня Конституції.
03 травня, 09:42
Посольство США на Росії рекомендує співвітчизникам, у яких закінчується термін дії російської візи, покинути країну до 15 червня.
30 квітня, 19:12
Раніше суданці відмовилися від будівництва російської військової бази.
29 квітня, 18:25
Ручний путінський урядовець знову подав голос, аби заявити про готовність Кремля до чергового протистояння з "клятим Заходом".
27 квітня, 09:18
Вона порадила послу впасти на коліна перед українським народом, який його одноплемінники знищували, а тепер намагаються перетворити у рабів.
26 квітня, 21:05