Військові трибунали та розстріли «укронацистів»: роспропаганда нагнітає ситуацію

ВІЙНА
13.04.2021, 12:45
Військові трибунали та розстріли «укронацистів»: роспропаганда нагнітає ситуацію

Агресори відновили риторику 7-річної давнини й уже обіцяють запровадити польові розстрільні суди на нових захоплених територіях України.

Про це йдеться у відповідному матеріалі, опублікованому державною інформаційною аґенцією "РИА Новости".

Автори закликають командування ЗС РФ провести "денацифікацію українських земель у межах власної воєнної юрисдикції" не дотримуючися міжнародного правосуддя.

Варто навести кілька красномовних цитат зі статті мовою оригіналу:

1) «Украина, существование которой все ещё допустимо, однозначно должна быть нейтральной и федеративной (конфедеративной), должна (будет вынуждена) отказаться как от внутренней, так и от внешней русофобии. До известной степени эта программа напоминает судьбу послевоенной Германии — и неслучайно»;

2) «Мы обоснованно видим угрозу со стороны Украины не только для граждан России, находящихся в украинском Донбассе, но и для сопредельных с Украиной российских территорий. Эта угроза со всей ясностью вытекает не только из прямых заявлений представителей украинского руководства и украинских идеологов, но из самого типа украинской милитаризации, основанной на специфически нацистских механизмах агрессии. При этом фашистский способ осуществления фактической диктатуры используется на Украине для мобилизации населения не только в целях проведения внутренних преобразований, но и для масштабного обращения агрессии вовне»;

3) «Ликвидация такого нацистского сообщества потребует не только срезать верхушку его руководства, но очистить сам нацифицированный народ от нацистского влияния и вовлечения в нацистскую идеологию и практику. Именно такой случай представляет собой Украина, принявшая массовую нацистскую присягу через на первый взгляд благообразный политический вектор "стремления в Европу", в контексте которого, однако, "европейство" однозначно рассматривается не только идеологами, но и значительной частью населения как признак расового превосходства».

Фактично, ворожа пропаганда вкотре взялася лякати українців "справедливою карою" за євроатлантичний вибір, за небажання повертатися до "старшого брата" та інші самостійницькі кроки, що не подобаються Кремлю.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", путінський режим заборонив громадянам України та всім іноземцям володіти землею на Кримському півострові.

Читайте також:
З початку 2022 року бойові літаки РФ проводять щоденні масовані бомбардування території сирійської провінції Ідліб.
05 січня, 07:51
Новий репортаж з крайньої точки на мапі позицій українських військових.
26.10.2021, 12:05
Це були повнолітні та неповнолітні члени сімей повстанців, засуджених націоналістів та їх близькі родичі.
21.10.2021, 16:11
Жодна з військових агресій Кремля на пострадянському просторі не закінчилася миром.
19.10.2021, 22:54
7 років тому проти ночі 14 червня у небі над Луганськом російські окупанти збили військовий транспортний літак Іл-76.
14.06.2021, 10:23
Масові вбивства, групові зґвалтування, повальні грабунки
07.05.2021, 13:55