путін запропонував ввести в Україні тимчасову владу під егідою ООН, щоб провести вибори

ВІЙНА
28 березня, 09:28
путін запропонував ввести в Україні тимчасову владу під егідою ООН, щоб провести вибори

Це лише одна з пропозицій, яку він висунув США, європейським країнам.

російський диктатор владімір путін пропонує запровадити тимчасове управління в Україні під егідою ООН, щоб за цей час провести президентські вибори, а вже потім укладати мирну угоду.

Про це він сказав під час візиту на атомний підводний крейсер «Архангельськ», цитують пропагандистські ТАСС і «РИА Новости».

За його словами, це лише одна з пропозицій, яку він висунув США, європейським країнам, а також із російськими «партнерами та друзями».

путін стверджує, що раніше вже були приклади тимчасового управління під егідою ООН в інших країнах, зокрема в колишній Югославії, тож так, мовляв, можна зробити й в Україні.

«Для чого? Щоб провести демократичні вибори й привести до влади дієздатний уряд, який має довіру народу. І потім уже з ними починати мирні переговори, підписувати легітимні документи, які визнаватимуть у всьому світі», — заявив він.

Кремлівський бункерний щур також заявив, що «нацики» нібито мають великий вплив в Україні, і, зокрема, згадав бригаду «Азов», яка «набуває фактичної влади в Україні».

Неназваний представник Ради національної безпеки Білого дому, відповідаючи на запитання журналістів щодо пропозицій путіна, сказав, що управління в Україні визначає її Конституція і народ, цитує Reuters.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Їдуть в Україну в пошуках гострих відчуттів і грошей. Деякими з них також керує націоналізм.
11 квітня, 16:36
Кримінал
Вільям Шекспір писав, що пекло — порожнє, оскільки всі демони давно вже тут, і не помилився. Кадировські шакали кривавий тому доказ.
10 квітня, 19:24
Війна
В Україні через російську військову агресію постраждали 1419 пам’яток культурної спадщини та 2233 об’єкти культурної інфраструктури.
03 квітня, 10:28
Війна
Узурпатор путін грає із картяром Дональдом Трампом у Чапаєва. На кону (не багато і не мало) — міжнародний світопорядок і мир в Україні.
23 березня, 18:49
Війна
У тимчасово окупованому Бердянську дітям продовжують нав’язувати мілітаристську ідеологію.
22 березня, 15:45
Війна
За кожен вчинений проти українського народу воєнний злочин буде справедлива відплата
21 березня, 16:26