путін знову обманув росіян

СВІТ
28 березня, 10:04
путін знову обманув росіян

Сотні тисяч російських лікарів не отримали обіцяні путіним виплати

російські медики не отримують обіцяні кремлівським бункерним щуром владіміром путіним соціальні виплати, які мали охопити понад мільйон фахівців у галузі охорони здоров'я.

«З січня наступного року я попросив уряд розпочати додаткові виплати медикам, які працюють у первинній ланці охорони здоров'я – у центральних районних лікарнях, у районних лікарнях та у системі швидкої медичної допомоги – додаткові виплати від 4,5 до 18,5 тисячі рублів. Залежно від того, чим медичний працівник займається, яку посаду обіймає, які функції виконує», — заявив путін у грудні минулого року.

Проте станом на 16 березня виплати отримали 744 тис. медпрацівників з 1,1 млн і лише за січень, пишуть російські засоби масової дезінформації з посиланням на дані МОЗ.

Проблемою стало те, що постанову уряду можна трактувати по-різному і навіть роз'яснення МОЗ не покращили ситуацію, зазначає видання. Так, наприклад, центральним лікарням виплати належать, а міжрайонним та обласним — ні. При цьому у регіонах поширена практика, коли районні лікарні поєднують у міжрайонні.

Також вузькі фахівці у міських поліклініках можуть розраховувати на виплати, а у стаціонарах – ні. Медсестрам виплата покладена, якщо у них середня медична освіта, тоді як медсестрами працюють і люди з найвищим утворенням.

«Дякую керівництву, з районної лікарні наша стала обласною, але перебуває на колишньому місці. Шиш нам», — пишуть лікарі у соцмережах.

«У нас у відділенні діагностики взагалі нічого не виплатили, хоча працюємо в поліклініці, приймаємо пацієнтів від різних фахівців, у тому числі терапевтів та районних лікарів, тягнемо на собі всю диспансеризацію (поглиблену і до дорослого населення)», — зазначає лікар ще однієї лікарні. .

Такі ж проблеми з виплатами є і лікарі міських стаціонарів і навіть лікарі-бактеріологи в лабораторіях районних лікарень.

«Ось маю великий стаж, вищу категорію, посадові обов'язки самі, виплати не буде», — зазначає лікар-бактеріолог.

Розширювати категорії, які отримують соцвиплату, не планується, а перегляду ситуації з міжрайонними лікарнями не буде, заявила заступник керівника департаменту медичної освіти та кадрової політики у охороні здоров'я Ніна Ковязіна.

«Ми бачили нестиковки і щодо фельдшерів, і щодо гістологів, ми спробуємо направити в уряд пропозицію щодо очевидних поправок», — зазначила вона.

Попри роз'яснення МОЗ та експертів, які виїжджали до регіонів, чиновники на місцях, як і раніше, продовжують довільно трактувати постанову уряду, каже голова профспілки працівників охорони здоров'я Анатолій Домніков. За його словами, у документі уряду є питання, які можна буде вирішити лише у суді. У зв'язку з цим він закликав лікарів не нехтувати цим заходом, хоча й припустив, що суди можуть розійтися в трактуванні постанови.


Від "Останнього Бастіону":

Зате в Україні освітяни отримують щомісяця по 4 тисячі доларів, обіцяні Зеленським напередодні виборів. Від чого їх професія стала однією з найпрестижніших та  найзатребуваніших.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Кремль перекинув спецназ у Білгородську область для боротьби з партизанами
02 червня, 15:45
Світ
Очільник Чукотки доручив усунути дефіцит яєць у місті, де їх продають за паспортом
01 червня, 11:35
Війна
РДК знову заявляє про бої у Бєлгородській області
01 червня, 10:03
Війна
Не варто сміятися з танків 60-х років, які важать 60 тонн. московія - ядерна держава, яка має "гігантські склади зброї"
31 травня, 13:33
Війна
Наразі в легіоні "Свобода Росії" налічується від 500 до 1000 бійців.
31 травня, 11:53
Війна
Дрон у небі над Москвою – набагато більший політичний áктор, ніж російська опозиція. Остання взагалі тільки язиком на ТБ "воює".
30 травня, 19:37