путіна «кинув» ще один союзник по ОДКБ

СВІТ
01 жовтня, 10:20
путіна «кинув» ще один союзник по ОДКБ

Токаєв більше не зважає на думку Кремля.

Президент Казахстану Токаєв заявив, що його країна буде дотримуватися санкційного режиму у відношенні до росії.

Більше того, Токаєв каже, що Казахстан не буде використаний для того, щоби у якийсь спосіб Росія могла обійти антиросійські санкції.

Про це він сказав під час свого візиту в Німеччину. Можна було би подумати, що це він сказав лише з дипломатичних міркувань. Але ж, наприклад, Грузія, яку звикли вважати «прозахідною країною» публічно заявила, що не буде підтримувати санкційний режим. Мовляв, це не в її інтересах!

А, от, Токаєв вважає, що в інтересах Казахстану підтримувати антиросійські санкції. І це той самий Токаєв, який утримався при владі ледь не завдяки росії. Пам’ятаєте акції протесту минулого року, коли в Казахстані була оголошена операція ОДКБ «по охороні важливих об’єктів»? Тоді багато хто вважав, що після цих подій Токаєв буде одвічно зобов’язаний росії і робити все, що скажуть у москві.

Але поки робить Токаєв все, що кажуть в Казахстані. Або, що іноді кажуть на Заході. А ще іноді – що кажуть в Пекіні.

російські пабліки вже здіймають з цього приводу скандал. Але російське МЗС – навпаки, було максимально ввічливим і заявило, що сподівається, що дотримання Казахстаном антиросійських санкцій не вплине на розвиток казахсько-російських відносин.

Уявляєте? Дотримання Казахстаном антиросійських санкцій не вплине на розвиток казахсько-російських відносин! росія вже не наважується навіть протестувати з цього приводу. Бо з усіма сусідами вже пересварилися і далі сваритися і лякати вже нема куди і нема чим!

Ось так виглядає приниження путінської гордині сусідом, якого ще недавно вчора вважали «своїм».

Автор : Сергій Таран
Читайте також:
Політика
Виділення допомоги проголосують навіть, якщо не буде домовленості з республіканцями щодо фінансування зміцнення кордону.
29 листопада, 07:54
Політика
Якщо Захід не збереже підтримку України на високому рівні, наступний рік буде ще більш сприятливим для росії — президент Чехії Павел.
28 листопада, 07:32
Опінії
Чи бодай якийсь натяк на стратегію в умовах нової реальності має влада, міжгалактично відірвана від цієї реальності?
24 листопада, 13:25
Опінії
Не можна казати, що європейці мудаки через те, що певна група людей, що відстоює свої інтереси, блокує кордон України.
23 листопада, 15:45
Опінії
Для нас важливо не загубитись у вирі майбутнього десятиліття турбулентності. А щоб не загубитись, потрібно стати самодостатніми !
18 листопада, 12:33
Політика
За даними фінських прикордонників, цього тижня до Фінляндії прибули близько 300 прохачів притулку.
18 листопада, 09:35