П'ять років тому терористи стратили 16-річного Степана Чубенка

УКРАЇНА
27.07.2019, 05:27
П'ять років тому терористи стратили 16-річного Степана Чубенка

П’ять років тому, 25 липня 2014 року, проросійські бойовики стратили за проукраїнську позицію школяра Степана Чубенка, який був воротарем юнацької команди краматорського «Авангарда».

На початку липня хлопця затримали у Донецьку. Причиною стала синьо-жовта стрічка на рюкзаку, а серед речей – шарф футбольного клубу «Карпати». Цього виявилося достатньо для вбивства, пише «Главком».

Степана катували, а опісля розстріляли. Вбивство сталося в селі Горбачево-Михайлівка, що в 22-х кілометрах від Донецька.

Степанові Чубенку було лише 16 років. Він вчився у краматорській загальноосвітній школі № 12, захоплювався футболом. Був воротарем юнацької команди «Авангард» із Краматорська та мріяв стати професіоналом. Вболівав за донецький «Шахтар».

    

Степан з друзями організував команду КВК і опікувався дитячим будинком у рідному місті. Цікавився історією, державними справами. На початку війни брав участь у мітингах на підтримку територіальної цілісності України, носив воду і продукти українським військовим, які прибули у місто. Ризикуючи життям, Степан зняв з міської площі прапор так званої «ДНР».

Вбивцями Степана Чубенка виявилися троє бойовиків з батальйону «Керч» – Москальов Юрій Аркадійович (нар. 1969, Донецьк), Погодін Вадим Вікторович (нар. 1971, Донецьк), Сухомлинов Максим Вікторович (нар. 1984, Макіївка).